Warsztaty trwają do:

ZAPISY od 3 stycznia - start Warsztatów od 20 stycznia do 3 marca 2024

Bezpłatne warsztaty
z programowania

Największe bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży online i stacjonarnie w ponad 100 miastach w całej Polsce! To już 14. edycja warsztatów i aż 8 środowisk programistycznych do wyboru!

środowisk do wyboru

Patroni honorowi

Patronaty Prezydentów Miast i Kuratoriów Oświaty

Patroni medialni lokalni

Czego nauczy się Twoje dziecko?

Zdobycie umiejętności w tak młodym wieku daje dzieciom przewagę i pozwala na wybór ścieżki dopasowanej do ich zdolności i zainteresowań.

W czasach zdominowanych przez technologię kompetencje cyfrowe okazują się kluczowe w niezwykle szybko rozwijającym się i zmieniającym świecie. To właśnie programowanie uczy elastycznego i kreatywnego podejścia do rozwiązywania zadań i problemów.

Logiczne myślenie
Elastyczne podejście do problemów
Praca zespołowa
Kreatywność

O czym jest obecna edycja warsztatów?

Poszukiwania, podróże i przygody to jedne z najbardziej podstawowych elementów biorących udział w rozwoju dzieci.

Odkrywanie pozwala rozwijać takie umiejętności jak myślenie przyczynowo-skutkowe, wyciąganie wniosków, ale także kreatywność i nieszablonowe podejście do problemów.

Dlatego też rok 2024 otwieramy wyjątkową akcją Koduj z Gigantami dla dzieci i młodzieży w całej Polsce. Tym razem przeniesiemy się do świata labiryntów i ukrytych skarbów piratów.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Trenerzy z pasją do programowania

Pozwól swojemu dziecku uczyć się od najlepszych. Nasi trenerzy posiadają nie tylko doświadczenie w nauczaniu programowania, ale są niesamowitym wsparciem dla naszych uczniów. Jesteśmy z nich dumni!

Nauka umiejętności cyfrowych

Tworząc własne projekty Twoje dziecko uczy się elastycznego i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów. To otwiera przed nim drogę do eksperymentowania i wykorzystywania swojej wyobraźni na wielu płaszczyznach życia.

Nowe relacje z rówieśnikami

Zarówno na zajęciach stacjonarnych jak i online Twoje dziecko pozna osoby o podobnych pasjach i zainteresowaniach - może wśród nich znajdzie swoich przyjaciół?

Jak dołączyć do zajęć

Sam zdecyduj, gdzie chcesz żeby twoje dziecko uczęszczało na darmowe zajęcia. Jesteśmy w każdym województwie!

Zajęcia w formie Online

Otrzymasz dostęp do dedykowanej platformy, przez którą można dołączyć do zajęć z każdego miejsca na ziemi.

Zapisz się na zajęcia online

Zajęcia Stacjonarne

Jesteśmy stacjonarnie w ponad 100 miastach w całej Polsce!

Zobacz, jak wyglądały poprzednie edycje wydarzenia "Koduj z Gigantami".

Opinie uczestników warsztatów i ich rodziców

Zdecydowanie polecam wybranie Gigantów Programowania jeśli ktoś chce się nauczyć na przykład programować w C#.

Aleksander

Skoro dziecko chce poświęcić sobotę i jeździć na zajęcia, to znaczy że są one prowadzone bardzo ciekawie.

Marcin

Syn zadowolony 😃 Zajęcia są prowadzone bardzo dobrze, wszystko jest wyjaśniane w sposób jasny i zrozumiały.

Aneta

Było super, we wtorek idę drugi raz.

Agnieszka

Zajęcia z Panem Tomkiem Michalskim z C# - 10/10 :D

Michał

10/10 strasznie mi się podobają zajęcia

Magdalena

Zajęcia były najlepszymi w jakich braliśmy udział w ostatnim czasie.

Jakub

Zapisz swoje dziecko na darmowe warsztaty z programowania

Skorzystaj z oferty bezpłatnych warsztatów i odkryj połączenie nauki z zabawą. Rozwijaj zainteresowania swojego dziecka. Programowanie to pasja, która może zmienić świat. Warsztaty oferowane są dla dzieci od 7 do 18 roku życia.

Zapisz się już teraz!

1. Czym są bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami?

2. Dla kogo przeznaczone są warsztaty Koduj z Gigantami?

3. Jak długo trwają warsztaty Koduj z Gigantami?

4. Czy uczeń musi posiadać własny komputer?

5. Czy moje dziecko musi mieć wcześniejsze doświadczenie w programowaniu?

6. Co uczestnik otrzymuje w ramach warsztatów?