Steve Jobs

Na pewno każdy z nas słyszał o słynnych programistach, którzy dzięki motywacji oraz ciężkiej pracy dotarli na sam szczyt. Kolejna postać, która niewątpliwie może stanowić inspirację dla wielu początkujących miłośników kodowania to Steve Jobs. Pasjonat, geniusz, założyciel firmy Apple, w której wizjonerstwo łączy się z osiągnięciami nowoczesnej techniki, o programowaniu mówi tak:

 

"Sądzę, że każdy powinien uczyć się jak programować komputery, uczyć się języka programowania, ponieważ to nauczy Cię jak myśleć. (...) Każdy powinien ukończyć roczny kurs programowania."

 

My podpisujemy się pod tym rękami i nogami. Kurs programowania jest najlepszym sposobem na przyswojenie fundamentów programowania oraz rozpoczęcie tworzenia własnych projektów.

 

Na kurs programowania można zapisać się w każdym wieku. Jednak my od zawsze twierdzimy, że im szybciej tym lepiej. Dzieci przyswajają wiedzę o wiele szybciej niż dorośli, a na zajęciach niezmiennie zaskakują nas swoją bystrością umysłu i pomysłami na rozwiązania programistycznych zagwostek.