KURS PROGRAMOWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY STRONY INTERNETOWE

KURS ONLINE

MŁODY EKSPERT TWORZENIA GIER W ROBLOX

Roblox / Lua

Szkoła Podstawowa kl. 4-6 (10-12 lat)

OPIS KURSU PROGRAMOWANIA ONLINE - MŁODY EKSPERT TWORZENIA GIER W ROBLOX:

Kurs online “Młody ekspert tworzenia gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą zgłębić zaawansowane tajniki tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. Kurs będzie rozwinięciem wiadomości z kursu „Młody zaawansowany twórca gier w ROBLOX”.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA ONLINE:

Zajęcia online to NIE webinar ani NIE kurs jak na Youtube! W trakcie zajęć online każdy uczeń widzi ekran nauczyciela, słyszy co mówi, a nauczyciel widzi wszystko to co robią i mówią uczniowie (widzi ekran każdego ucznia). Każdy uczeń może zadawać pytania głosowo, a nauczyciel może odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Każdy kursant otrzymuje dokładną instrukcje łączenia się do lekcji online oraz używania programów na zajęciach. Nie ma konieczności instalacji jakichkolwiek narzędzi na komputerze. Potrzebny jest jedynie mikrofon (który jest wbudowany we wszystkie laptopy) i łącze internetowe. W razie problemów służymy pomocą techniczną.

PROGRAM KURSU PROGRAMOWANIA ONLINE - MŁODY EKSPERT TWORZENIA GIER W ROBLOX:

(6 spotkania = 12 godzin lekcyjnych):

1. ROBLOX – Buduj jak w Minecrafcie – dynamiczne budowanie świata gry.

Celem zajęć będzie stworzenie systemu, który będzie pozwalał na dynamiczne budowanie świata podczas gry.

2. ROBLOX – Buduj jak w Minecrafcie – ulepszamy nasz system.

Celem zajęć będzie dokończenie systemu dynamicznego budowania oraz dodanie ulepszeń.

3. ROBLOX – Jak nie stracić gotówki? – zapisujemy dane na serwerze.

Celem zajęć będzie stworzenie programu, który umożliwia zapisywanie danych na serwerze.

4. ROBLOX – Jak odblokować niedostępne miejsca? – tworzymy płatne bariery.

Celem zajęć będzie stworzenie barier, przez które będziemy mogli się dostać, jeżeli spełnimy dane warunki.

5. ROBLOX – Tworzymy historyjkę – dialogi w naszej grze.

Celem zajęć będzie stworzenie dialogów w grze, które pozwolą nam stworzyć historię oraz poznać nasze zadania do wykonania.

6. ROBLOX – Co zrobić, żeby nasza gra była ciekawsza? – ciekawostki o Robuxach i nie tylko.

Celem zajęć będzie dodanie ulepszeń do naszej gry oraz poznanie Robuxów i ich możliwości.

ZAKRES UZYSKANEJ WIEDZY PO SKOŃCZENIU KURSU PROGRAMOWANIA ONLINE - MŁODY EKSPERT TWORZENIA GIER W ROBLOX:

1. Wie, jak stworzyć system dynamicznego budowania.

2. Poznał, jak ulepszyć system dynamicznego budowania

3. Wie, jak zapisać dane na serwerze.

4. Potrafi stworzyć płatne bariery.

5. Potrafi stworzyć dialog w grze.

6. Wie w jaki sposób ulepszyć grę oraz wykorzystać Robuxy.

CENA KURSU:

390 zł

Kurs składa się z 6 spotkań online 2 x 45 minut. Cena za kurs to 390 zł (opłata jednorazowa).

TERMIN KURSY:

Dokładne terminy poszczególnych zajęć dostępne w formularzu zapisowym.

LICZBA UCZESTNIKÓW KURSU:

4 - 8 Osób