KURS PROGRAMOWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY STRONY INTERNETOWE

KURS ONLINE

MŁODY ZAAWANSOWANY TWÓRCA GIER W ROBLOX

Roblox / Lua

Szkoła Podstawowa kl. 4-6 (10-12 lat)

OPIS KURSU PROGRAMOWANIA ONLINE - MŁODY ZAAWANSOWANY TWÓRCA GIER W ROBLOX:

Kurs online “Młody zaawansowany twórca gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą zgłębić zaawansowane tajniki tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. Kurs będzie rozwinięciem wiadomości z kursu “Młody twórca gier w ROBLOX”.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA ONLINE:

Zajęcia online to NIE webinar ani NIE kurs jak na Youtube! W trakcie zajęć online każdy uczeń widzi ekran nauczyciela, słyszy co mówi, a nauczyciel widzi wszystko to co robią i mówią uczniowie (widzi ekran każdego ucznia). Każdy uczeń może zadawać pytania głosowo, a nauczyciel może odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Każdy kursant otrzymuje dokładną instrukcje łączenia się do lekcji online oraz używania programów na zajęciach. Nie ma konieczności instalacji jakichkolwiek narzędzi na komputerze. Potrzebny jest jedynie mikrofon (który jest wbudowany we wszystkie laptopy) i łącze internetowe. W razie problemów służymy pomocą techniczną.

PROGRAM KURSU PROGRAMOWANIA ONLINE - MŁODY ZAAWANSOWANY TWÓRCA GIER W ROBLOX:

(6 spotkania = 12 godzin lekcyjnych):

1. ROBLOX – Zbierz je wszystkie - wprowadzenie do zbierania monet.

Celem zajęć będzie stworzenie systemu, który będzie losowo generował monety oraz dawał nam możliwość ich zbierania i wyświetlania ilości monet na tablicy.

2. ROBLOX – Zbierz je wszystkie - tablica z wynikami

Celem zajęć będzie dokończenie systemu generowania i wyświetlania ilości monet na tablicy.

3. ROBLOX – Pet Shop

Celem zajęć będzie stworzenie sklepu, gdzie do wyboru będziemy mieć różne zwierzaki.

4. ROBLOX – Teleportacja

Celem zajęć będzie stworzenie teleportów, które będą miały za zadanie teleportowanie naszego gracza w inne miejsca na mapie.

5. ROBLOX – Jazda terenowa

Celem zajęć będzie stworzenie swojego pierwszego samochodu oraz terenu do jazdy.

6. Wprowadzenie do animacji oraz interakcji z drugą postacią

Celem zajęć będzie stworzenie animacji postaci oraz systemu umożliwiającego interakcje z drugą postacią.

ZAKRES UZYSKANEJ WIEDZY PO SKOŃCZENIU KURSU PROGRAMOWANIA ONLINE - MŁODY ZAAWANSOWANY TWÓRCA GIER W ROBLOX:

1. Wie, jak stworzyć system generowania i zbierania monet.

2. Poznał tworzenia tablic z wynikami

3. Wie, jak stworzyć sklep z zwierzakami.

4. Potrafi stworzyć teleport do przemieszczania się na mapie.

5. Potrafi stworzyć własne auto oraz teren do jazdy.

6. Potrafi stworzyć animację i interakcje z drugą postacią.

CENA KURSU:

360 zł

Kurs składa się z 6 spotkań online 2 x 45 minut. Cena za kurs to 360 zł (opłata jednorazowa).

TERMIN KURSY:

Dokładne terminy poszczególnych zajęć dostępne w formularzu zapisowym.

LICZBA UCZESTNIKÓW KURSU:

4 - 8 Osób