KURS PROGRAMOWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY STRONY INTERNETOWE

KURS ONLINE

ZAAWANSOWANY TWÓRCA GIER W ROBLOX

Roblox / Lua

Szkoła Podstawowa kl. 7-8 oraz starsi (13-18 lat)

OPIS KURSU PROGRAMOWANIA ONLINE - ZAAWANSOWANY TWÓRCA GIER W ROBLOX:

Kurs online “Zaawansowany twórca gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą zgłębić zaawansowane tajniki tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. Kurs będzie rozwinięciem wiadomości z kursu “Twórca gier w ROBLOX” .

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA ONLINE:

Zajęcia online to NIE webinar ani NIE kurs jak na Youtube! W trakcie zajęć online każdy uczeń widzi ekran nauczyciela, słyszy co mówi, a nauczyciel widzi wszystko to co robią i mówią uczniowie (widzi ekran każdego ucznia). Każdy uczeń może zadawać pytania głosowo, a nauczyciel może odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Każdy kursant otrzymuje dokładną instrukcje łączenia się do lekcji online oraz używania programów na zajęciach. Nie ma konieczności instalacji jakichkolwiek narzędzi na komputerze. Potrzebny jest jedynie mikrofon (który jest wbudowany we wszystkie laptopy) i łącze internetowe. W razie problemów służymy pomocą techniczną.

PROGRAM KURSU PROGRAMOWANIA ONLINE - ZAAWANSOWANY TWÓRCA GIER W ROBLOX:

(6 spotkania = 12 godzin lekcyjnych):

1. ROBLOX – Początek dużego projektu – wstęp do tablic informacyjnych

Celem zajęć będzie stworzenie tablic informacyjnych które pozwolą graczom zaznajomić się z nowym światem i panującymi w nim zasadami.

2. ROBLOX – Tworzymy pierwszy sklep – sprzęt do walki z Zombie

Celem zajęć będzie stworzenie sklepu, gdzie będziemy mogli zaopatrzyć się w sprzęt do walki.

3. ROBLOX – Zombie nadciąga – system spawningu

Celem zajęć będzie stworzenie systemu spawningu.

4. ROBLOX – Ulepszamy rozgrywkę – apteczki i power-upy

Celem zajęć będzie ulepszenie rozgrywki – stworzenie apteczki oraz power-upów

5. ROBLOX – Jak sprawnie uciekać przed Zombiakami – tworzymy samochód do zadań specjalnych

Celem zajęć będzie stworzenie samochodu, pomocnego do uciekania.

6. Jak uczcić zwycięstwo – wstęp do animacji

Celem zajęć będzie stworzenie animacji postaci po udanej bitwie.

ZAKRES UZYSKANEJ WIEDZY PO SKOŃCZENIU KURSU PROGRAMOWANIA ONLINE - ZAAWANSOWANY TWÓRCA GIER W ROBLOX:

1. Wie, jak stworzyć tablicę informacyjną

2. Wie, jak stworzyć sklep ze sprzętem do walki.

3. Potrafi stworzyć system spawningu.

4. Potrafi stworzyć apteczki i power-upy.

5. Potrafi stworzyć auto do zadań specjalnych. 6. Potrafi stworzyć animację.

CENA KURSU:

360 zł

Kurs składa się z 6 spotkań online 2 x 45 minut. Cena za kurs to 360 zł (opłata jednorazowa).

TERMIN KURSY:

Dokładne terminy poszczególnych zajęć dostępne w formularzu zapisowym.

LICZBA UCZESTNIKÓW KURSU:

4 - 8 Osób