Start zapisów na kursy semestralne! Sprawdź!

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Młody Twórca gier w Roblox

Kurs stanowi rozszerzenie informacji poznanych na pierwszym stopniu twórcy gier w Robloxie. Uczniowie poznają nie tylko zasady projektowania ale również publikacji i udostępnianiania projektów swoich gier.

Druga część tworzenia gier w Robloxie to jeszcze więcej zabawy z Roblox. Gwarantujemy, że tworzone gry są warte każdego Robuxa.

• 6 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs online “Młody zaawansowany twórca gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą zgłębić zaawansowane tajniki tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. Kurs będzie rozwinięciem wiadomości z kursu “Młody twórca gier w ROBLOX” . Nasze zajęcia online TO NIE webinar ani nie kurs jak na Youtube! W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Celem zajęć będzie stworzenie systemu, który będzie losowo generował monety oraz dawał nam możliwość ich zbierania i wyświetlania ich ilości na tablicy.
Celem zajęć będzie dokończenie systemu generowania i wyświetlania ilości monet na tablicy.
Celem zajęć będzie stworzenie sklepu zoologicznego.
Celem zajęć będzie stworzenie teleportów, które będą miały za zadanie teleportowanie naszego gracza w inne miejsca na mapie.
Celem zajęć będzie stworzenie swojego pierwszego samochodu oraz terenu do jazdy.
Celem zajęć będzie stworzenie animacji postaci oraz systemu umożliwiającego interakcje z drugą postacią.

Jaki powinien być program zajęć z programowania?

Programowanie dla dzieci w języku Scratch - czy warto?

Programowanie dla przedszkolaków - na jakie zajęcia postawić?