Start zapisów na kursy semestralne! Sprawdź!

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Zaawansowany twórca stron internetowych

Tworzenie stron internetowych o resposnywnym charakterze z wykorzystaniem narzędzia Bootstrap. Poruszony zostaje również temat publikacji strony i jej dalszych losów w internecie.

Strony internetowe dla ekspertów. Dowiesz się nie tylko jak stworzyć stronę ale też co zrobić aby była najbardziej popularna w Internecie. Wszyscy gotowi? Wskakujemy do Internetu.

• 4 spotkania (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs online “Expert stron internetowych” to propozycja dla uczniów, którzy chcą nauczyć się tworzenia responsywnych stron internetowych z użyciem frameworka Bootstrap w wersji 4. W trakcie kursu uczniowie zapoznają się z terminem stron responsywnych. Wykorzystają układ siatki aby tworzyć strony, które będą wyglądać dobrze zarówno na małych jak i dużych ekranach naszych urządzeń. Nasze zajęcia online TO NIE webinar ani nie kurs jak na Youtube! W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi, oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Celem lekcji będzie zapoznanie uczestników z terminem stron responsywnych. Każdy z uczestników zaimportuje do swojego projektu framework Bootstrap w wersji 4. Na zajęciach zostanie przedstawiona koncepcja siatki. Uczestnicy wykonają projekt responsywnego bloga.
Celem lekcji będzie przygotowanie panelu nawigacyjnego strony, uczniowie nauczą się nowych klas, które pozwolą utworzyć menu nawigacyjne, dostosowywane do rozmiaru ekranu urządzenia na którym jest wyświetlenie. Panel zostanie wykorzystany w projekcie końcowym kursu.
Celem lekcji będzie przygotowanie rozbudowanej responsywnej strony wykorzystującej najpopularniejsze komponenty frameworka Bootstrap. Każdy z uczestników doda na swojej stronie między innymi panel nawigacyjny, karuzele zdjęć, okna modalne ,interaktywną galerię zdjęć, sekcję najczęstsze pytania w formie harmonijki.
Celem zajęć będzie kontynuacja i rozbudowanie projektu z poprzednich zajęć.

Jaki powinien być program zajęć z programowania?

Programowanie dla dzieci w języku Scratch - czy warto?

Programowanie dla przedszkolaków - na jakie zajęcia postawić?