Trwają zapisy na wakacyjne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs Zaawansowany twórca gier w ROBLOX

Finalny etap tworzenia gier w Robloxie. Poznanie zaawansowanych możliwości wykorzystania języka programowania Lua w tworzeniu gier.

Finalny etap tworzenia gier w Robloxie. Dowiesz się nie tylko jak tworzyć gry ale zaprogramujesz je przy pomocy języka Lua i staniesz się tym samym ekspertem Robloxa.

• 6 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs online “Młody Ekspert gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą zgłębić zaawansowane tajniki tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. Kurs będzie rozwinięciem wiadomości z kursu „Młody zaawansowany twórca gier w ROBLOX”. Nasze zajęcia online TO NIE webinar ani nie kurs jak na Youtube! W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić

Celem zajęć będzie stworzenie systemu, który będzie pozwalał na dynamiczne budowanie świata podczas gry.
Celem zajęć będzie dokończenie systemu dynamicznego budowania oraz dodanie ulepszeń.
Celem zajęć będzie stworzenie programu, który umożliwia zapisywanie danych na serwerze.
Celem zajęć będzie stworzenie barier, przez które będziemy mogli się dostać, jeżeli spełnimy dane warunki.
Celem zajęć będzie stworzenie dialogów w grze, które pozwolą nam stworzyć historię oraz poznać nasze zadania do wykonania.
Celem zajęć będzie dodanie ulepszeń do naszej gry oraz poznanie Robuxów i ich możliwości.

Software Engineer - poznaj kolejny z zawodów przyszłości!

Data Scientist - jeden z najlepszych zawodów przyszłości?

Nie tylko granie, ale i programowanie – nauka programowania gier dla dzieci