Trwają zapisy na krótkie kursy online! Sprawdź!

Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs Twórca gier w Unity

Zaawansowane elementy związane z tworzeniem gier komputerowych. Podczas zajęć podejmowane są również tematy publikacji gier oraz dalszych losów gry czy aplikacji w świecie.

Zaawansowane elementy związane z tworzeniem gier komputerowych już na Ciebie czekają. Jeżeli jesteś gotowy/a na bycie profesjonalnym twórcą gier to dołącz do nas.

• 6 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs online “Zaawansowany twórca gier w Unity” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z tworzenia gier w Unity z wykorzystaniem języka C#. Program Unity to środowisko pozwalające na tworzenie zaawansowanych gier komputerowych (zarówno 2D jak i 3D). Kurs zawiera wprowadzenie w bardziej zaawansowane elementy języka C# dzięki któremu stworzymy własną grę 3D. Nauczymy się, jak zaprogramować poruszanie się postaci, kolizje, animacje, teren trójwymiarowy. Nasze​ zajęcia online TO NIE webinar ani nie kurs jak na Youtube! W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi, oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Celem lekcji będzie poznanie różnic między tworzeniem gier 2D a 3D. Na lekcji zaprogramujemy poruszanie się modelu 3D postaci oraz ją animujemy.
Celem zajęć będzie stworzenie podstaw system walki. Zaprogramowanie strzelania oraz prostych przeciwników walczących na bliski dystans.
Celem zajęć będzie rozbudowa systemu walki o nowe rodzaje broni oraz przeciwników walczących na dystans.
Celem zajęć będzie zaprogramowanie obiektów interaktywnych (apteczki, pułapki, skrzynki z amunicją).
Celem zajęć będzie zaprogramowanie systemu generowania mapy gry.
Celem zajęć będzie zaprogramowanie systemu generowania mapy gry oraz przygotowanie warunków zwycięstwa i porażki.

Informatyka dla dzieci – nauka i zabawa w trybie online

Jak odkryć i rozwijać potencjał intelektualny dzieci?

Czy matematyka jest ważna w programowaniu?