Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs Twórca gier w Unity

Zaawansowane elementy związane z tworzeniem gier komputerowych. Podczas zajęć podejmowane są również tematy publikacji gier oraz dalszych losów gry czy aplikacji w świecie.

Zaawansowane elementy związane z tworzeniem gier komputerowych już na Ciebie czekają. Jeżeli jesteś gotowy/a na bycie profesjonalnym twórcą gier to dołącz do nas.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs online “Zaawansowany twórca gier w Unity” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z tworzenia gier w Unity z wykorzystaniem języka C#. Program Unity to środowisko pozwalające na tworzenie zaawansowanych gier komputerowych (zarówno 2D jak i 3D). Kurs zawiera wprowadzenie w bardziej zaawansowane elementy języka C# dzięki któremu stworzymy własną grę 3D. Nauczymy się, jak zaprogramować poruszanie się postaci, kolizje, animacje, teren trójwymiarowy. Nasze​ zajęcia online TO NIE webinar ani nie kurs jak na Youtube! W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi, oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Celem lekcji jest wprowadzenie do silnika Unity, stworzenie postaci oraz jej poruszania się, skoku jak i również poruszania się kamery
Celem lekcji jest stworzenie przeciwnika, jego animacji, sposobu poruszania i sposobu zadawania obrażeń.
Celem lekcji jest stworzenie systemu strzelania, a także spawnowania zombie..
Na tych zajęciach skupimy się na warunkach zwycięstwa i przegranej. Dodamy okno restartu oraz GUI z informacjami o użytkowniku.
Na tych zajęciach dodamy sobie pickupy a także dźwięki i muzykę. Rozpoczniemy też pracę nad rysowaniem terenu