Kurs oparty na tworzeniu gier w oparciu o silnik Unity z wykorzystaniem języka programowania C#. Projektowy charakter zajęć pozwala każdemu uczniowi na wielopłaszczyznowe poznawanie zagadnień z zakresu tworzenia gier.


Tworzenie gier, który zamieni Cię w profesjonalnego game developera. Jeśli zastanawiasz się jak tworzony był Counter Strike, Need for Speed lub inne gry to tutaj dowiesz się jak.

  • 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)


za kurs 325

Zapisy i terminarz

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Kurs “Twórca gier w Unity” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą nauczyć się tworzenia gier w Unity z wykorzystaniem języka C#. Program Unity to środowisko pozwalające na tworzenie zaawansowanych gier komputerowych (zarówno 2D jak i 3D). Kurs zawiera wprowadzenie w podstawy programowania języka C# dzięki któremu stworzymy własną grę 2D wzorowaną na starej kultowej grze „Kapitan Pazur”.

Program kursu

Celem lekcji jest wprowadzenie do silnika Unity, stworzenie postaci oraz jej poruszania się, skoku jak i również poruszania się kamery.
Celem lekcji jest dodanie animacji postaci oraz przygotować monetę na następne zajęcia.
Te zajęcia zostaną poświęcone na dokończenie zdobywania punktów, stworzymy warunki wygranej i przegranej a także przygotujemy GUI.
Te zajęcia zostaną poświęcone na dokończenie zdobywania punktów, stworzymy warunki wygranej i przegranej, a także przygotujemy GUI.

W ramach zajęć otrzymujesz:

Co mówią o nas nasi uczniowie i ich rodzice?

Miejsce na dodatkowy tekst