Trwają zapisy na wakacyjne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Młody twórca stron internetowych

Wprowadzenie do zaawansowanych elementów stron internetowych. Poznanie możliwości języka HTML, stylowania CSS oraz podstaw tworzenia interaktywnych stron JavaScript.


Druga częśc kursu to bardziej zaawansowane informacje ale na pewno sobie poradzisz. Siadaj za stery HTML-a i działaj. Ruszamy w podróż do świata Internetu.

  • 4 spotkania (raz lub kilka razy w tyg.)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)


za kurs 280

Zapisy i terminarz

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Kurs online “Młody, zaawansowany twórca stron internetowych” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę dotyczącą tworzenia stron internetowych. W trakcie kursu przedstawione zostaną bardziej zaawansowane znaczniki HTML oraz stylowanie CSS jak również przedstawimy język do tworzenia interaktywnych stron JavaScript.. Na kursie będziemy korzystać z przyjaznego środowiska Glitch. Po tym kursie każdy uczeń będzie w stanie stworzyć samodzielnie zaawansowaną stronę internetową oraz opublikować ją w internecie. Jest to kurs kontynuujący kurs “Młody twórca stron internetowych”. Nasze zajęcia online TO NIE webinar ani nie kurs jak na Youtube! W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi, oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Program kursu

Celem lekcji będzie zapoznanie uczestników z językiem JavaScript. Na zajęciach zostaną zaprezentowane podstawy, które umożliwią wprowadzenie interakcji na stronie.
Celem lekcji będzie przygotowanie listy zakupów, do której będziemy mogli dodawać nowe pozycje oraz usuwać już te wykonane.
Celem zajęć będzie stworzenie strony salonu samochodowego. Strona będzie posiadać wydzielone sekcje, menu, stopkę z kontaktem i lokalizacją.
Celem zajęć będzie kontynuacja projektu z poprzednich zajęć.

za kurs 280

Zapisy i terminarz

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Polecane z
bloga

Software Engineer - poznaj kolejny z zawodów przyszłości!

Czytaj

Data Scientist - jeden z najlepszych zawodów przyszłości?

Czytaj

Nie tylko granie, ale i programowanie – nauka programowania gier dla dzieci

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst