Trwają zapisy na semestralne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Polecaj kursy i zgarniaj nagrody!

Podobają Ci się nasze kursy? Jesteś zadowolona/y z postępów dziecka i z jego nowych umiejętności? Poleć nas innym rodzicom i otrzymuj przy tym atrakcyjne nagrody!

Każdy zapis z Twojego linku lub kodu polecającego na wybrany pierwszy kurs semestralny (pierwszy semestr) to 150 zł do wykorzystania w formie zniżki na nasze kursy lub w formie voucheru w sklepach:

  • Rossmann
  • Empik
  • Allegro

Za polecenie kursu krótkiego możesz zgarnąć 50 zł, a za polecenie naszych warsztatów Koduj z Gigantami lub lekcji próbnej - 10 zł. 

Co więcej, osoba, która skorzysta z Twojego kodu, otrzyma zniżkę na kurs semestralny w wysokości 50 zł!

Żeby otrzymać swój link i kod polecający kliknij tutaj:

Odbierz kod i link polecający

Przy każdym nowym zapisie z Twojego linku lub kodu polecającego dostaniesz maila z informacją dotyczącą zaktualizowanego portfela.

*Uwaga! Osoba polecona musi wpłacić minimum jedną płatność w przypadku kursów płatnych lub uczestniczyć w zajęciach bezpłatnych . 

Jak zdobywać nagrody? To bardzo proste! 

1) Wystaw opinię o Gigantach Programowania w mediach społecznościowych.

Najprostszym sposobem, aby opowiedzieć innym o naszej szkole będzie opublikowanie opinii na swoim profilu w social mediach. Przy okazji możesz się pochwalić innym postępami swojego dziecka! :)

3

Pamiętaj, aby zawsze dodać link polecający, który łatwo wygenerujesz - tutaj

Możesz też dodać swoje zdjęcia lub nakręcić własne wideo. Takie posty zwracają najwięcej uwagi. Pamiętaj, że do postów na Instagramie nie można dodawać linków - dla tej sieci społecznościowej zastosuj kod polecający i dodawaj linki polecające w stories lub prześlij go znajomym w prywatnych wiadomościach.

2) Prowadzisz grupę w sieciach społecznościowych lub forum? A może jesteś członkiem rodzicielskiego czatu/grupy? Poleć naszą szkołę innym rodzicom. Na pewno będą wdzięczni! 

4 1

3) Obserwuj nasze posty w sieciach społecznościowych. Możesz zostawić kilka słów o nas w komentarzach pod postami i dodać swój link i kod polecający! 

5

4) Zauważyłeś, że jakiś bloger/influencer opowiada o nas  w sieciach społecznościowych? Dodaj pod jego postem opinię o szkole wraz ze swoimi  kodem polecającym. Zazwyczaj podobnymi publikacjami chwalimy się na łamach naszych profili społecznościowych, więc wystarczy nas bacznie obserwować! :)

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Informatyka dla dzieci

Informatyka dla dzieci – nauka i zabawa w trybie online

Czytaj
Tworzenie gier Roblox

Jak stworzyć grę w Roblox?

Czytaj
Jaki język programowania wybrać na początku? Zbiór porad

Jaki język programowania wybrać na początku? Zbiór porad

Czytaj
Pozytywny wpływ programowania na mózg człowieka. Badania to potwierdzają!

Pozytywny wpływ programowania na mózg człowieka. Badania to potwierdzają!

Czytaj
Czemu warto uczyć dzieci programowania? Jakie ścieżki kariery otwiera?

Czemu warto uczyć dzieci programowania? Jakie ścieżki kariery otwiera?

Czytaj