Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo

Cześć! Super, że tutaj jesteś! Poniżej znajdziesz informacje dotyczące bezpłatnych warsztatów Koduj z Gigantami w grupie wiekowej 13-18 lat. Co czeka na naszych młodych uczestników? 

Młodzież w wieku 13-18 lat będzie mogła wziąć udział w warsztatach z programowania w językach Python oraz C# zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Podczas zajęć będziemy uczyć m.in. tworzenia generatorów haseł czy aplikacji blokujących reklamy.

Warsztaty Koduj z Gigantami są całkowicie bezpłatne. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk, aby przejść do formularza zapisowego. Będziemy we wszystkich dużych miastach w Polsce i nie tylko! Pełna lista lokalizacji znajduje się na stronie wydarzenia na naszym kanale Facebook.

Uwaga! Zajęcia stacjonarne odbywają się w blokach 1,5- godzinnych w grupach do 12 osób.

Środowiska z podziałem na wiek:

Młodzież w wieku 13-18 lat:

  • Stacjonarnie: C#, Python
  • Online: C#, Python 
C# online

Bezpieczeństwo naszych kont w serwisach społecznościowych czy platformach gamingowych jest bardzo ważne, dlatego warto posiadać silne i trudne do złamania hasło. Na zajęciach Koduj z Gigantami pokażemy Ci, jak stworzyć program, który wygeneruje silne hasło i zagwarantuje bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.

Celem lekcji jest poznanie podstawowych możliwości języka C#, takich jak: operacje na tekstach i losowanie. Efektem zajęć będzie stworzenie prostego generatora haseł.

C# offline

Bezpieczeństwo naszych kont w serwisach społecznościowych czy na platformach gamingowych jest bardzo ważne. Dlatego też warto posiadać silne i trudne do złamania hasło. Na warsztatach Koduj z Gigantami pokażemy Ci jak stworzyć program, który wygeneruje silne hasło i zapewni Ci ochronę przed zagrożeniami cyberprzestrzeni.

Celem lekcji jest poznanie podstawowych możliwości języka C#, takich jak operacje na tekstach i losowanie. Efektem zajęć będzie stworzenie prostego generatora haseł z możliwością wyboru wielu parametrów.

Weź udział w konkursie programistycznym i zgarnij mega atrakcyjne nagrody! Więcej informacji podamy już wkrótce!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj