Trwają zapisy na krótkie kursy z programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami- start zapisów już 9 stycznia!

“Koduj z Gigantami” to największe ogólnopolskie  warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Na naszych uczestników czeka zawsze ogrom pożytecznej wiedzy, świetna zabawa, a także konkurs rankingowy dla szkół, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym m.in. vouchery pieniężne na nowy sprzęt IT czy stypendia na nasze kursy programowania. 

Czym jest akcja Koduj z Gigantami?

Koduj z Gigantami to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, odbywające się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online w Polsce i za granicą.

Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej i aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a rezerwacja miejsca wymaga jedynie wypełnienia formularza zapisowego przez rodzica lub opiekuna.

Udział w zajęciach mogą wziąć uczniowie od 7. do 19. roku życia. Dla najmłodszych uczestników jedynym wymogiem jest umiejętność czytania, pisania oraz liczenia w zakresie do 20. Uczestnicy realizują projekt edukacyjny, który przygotowany jest specjalnie z myślą o tych, którzy swoich sił w programowaniu próbują po raz pierwszy.

Akcji towarzyszą także konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. 

W poprzedniej, 11. edycji udział wzięło ponad 20 000 uczniów

Słownik pojęć programistycznych

Dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu programowania, przygotowaliśmy słownik pojęć programistycznych! Znajdziecie w nim najczęściej stosowane terminy wraz z ich definicjami. Miłej nauki! 

 

Poprzednia Edycja KZG

Patroni honorowi

Patroni ogólnopolscy

Patroni medialni regionalni

Patroni medialni regionalni

Hej Mielec