Trwają zapisy na krótkie kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

O nas

Najpierw połączyła nas przyjaźń, a zaraz potem zamiłowanie do programowania! Szkołę Giganci Programowania stworzyliśmy, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Chcemy pokazać naszym uczniom jak wielki potencjał drzemie w nauce programowania i jak ogromne korzyści się z tym wiążą.

Programowanie to nie tylko świetne pieniądze, ale również doskonały sposób na rozwój logicznego myślenia, kreatywności, cierpliwości czy umiejętności rozwiązywania problemów.

W naszych działaniach wspiera nas grono pedagogów, posiadających szerokie kompetencje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i programowaniem komputerów. Szkołę powołaliśmy do życia w 2015 roku jako czterej absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. 

Kursy Gigantów Programowania skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat z podziałem na odpowiednio dobrane grupy wiekowe. Program kursów przygotowywany jest przez wyspecjalizowanych programistów, którzy umiejętnie dobierają materiał do możliwości uczniów w danym przedziale wiekowym.

Giganci Programowania to:

  • 6 lat doświadczenia w nauce programowania
  • Prawie 300 scenariuszy lekcji
  • 33 kursy dla grup wiekowych od 7 do 19 roku życia
  • Ponad 100 000 zadowolonych klientów
  • Ponad 120 placówek własnych i franczyzowych, a także placówki zagraniczne w Hiszpanii,  w Chorwacji, na Słowacji, w Chile, w Meksyku, w Singapurze,  w Australii,  w Czarnogórze, w Niemczech oraz w Bośni i Hercegowinie
  • Microsoft in Education Global Training Partner - partnerzy szkoleniowi, znajdujący się w elitarnym gronie #teamuMicrosoft

microsfot global training partner

Laureaci Nagrody Specjalnej w konkursie EY jako Przedsiębiorca Roku!

Dwukrotni laureaci plebiscytu #30under30 magazynu Forbes.pl 

forbes30under30

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Polecane z
bloga

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj

Najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie

Czytaj