Voucher upominkowy

Vouchery upominkowe na kursy programowania

Szukasz prezentu na urodziny, imieniny, święta lub jakąkolwiek inną okazję, ale wciąż nie wiesz, na co się zdecydować?

Wybierz prezent, który będzie nie tylko wyjątkowym podarunkiem, ale także świetną zabawą i inwestycją w rozwój intelektualny! Zamów voucher upominkowy na wybrany kurs krótki (5-spotkaniowy) lub semestralny w szkole Gigantów Programowania! 

Kup voucher upominkowy

Giganci Programowania - kursy polecane przez Mamy

Wśród kursów Gigantów Programowania znajdują się zarówno kursy semestralne, jak i kursy uzupełniające w formule stacjonarnej oraz online. Dzięki tak bogatej i rozbudowanej ofercie, młodzi programiści mogą uczyć się programowania w takich językach i środowiskach, jak: Python, C#, Unity, JavaScript, CSS, Kodu, LUA, Minecraft, Scratch. W ofercie znajdują się także kursy dla osób interesujących się grafiką rastrową i wektorową oraz lekcje poświęcone działaniu YouTube’a i sztucznej inteligencji. 

Kursy Gigantów Programowania realizowane są w bardzo atrakcyjnej konwencji. Dzieci uczą się bowiem także poprzez zabawę, gdzie wykorzystywane są różne wyzwania, teleturnieje, quizy i nie tylko. Plan jest prosty - rozbudzić w nich pasję do nowych technologii i programowania, tak, aby były one świadome korzyści i zagrożeń wirtualnego świata i dążyły do rozwijania swoich umiejętności, które w przyszłości pomogą im zdobyć wymarzoną pracę.

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs