Koduj z Gigantami

Bezpłatne warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży

Stacjonarne i ONLINE

 

Kolejna edycja już w lutym 2021!

OPIS KODUJ Z GIGANTAMI

Bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami” to wydarzenie promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Ma ono na celu zwiększenie świadomości o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi, nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

 

MIEJSCA I TERMINY KODUJ Z GIGANTAMI

ONLINE – terminy wkrótce

 

STACJONARNIE:

 

Biała Podlaska (Plac Szkolny Dwór 9) – 20.09.2020

Białystok (ul. Legionowa 9/1) – 12-13.09.2020

Bielsko-Biała (ul. Legionów 30) – 20.09.2020

Brzesko (ul. Plac Kazimierza Wielkiego 8) – 19-20.09.2020

Busko-Zdrój (Bohaterów Warszawy 37) – 26-27.09.2020

Bydgoszcz (Plac Wolności 9) – 19.09.2020

Bytom (ul. Podgórna 9) – 26.09.2020

Chełm (ul. Adama Mickiewicza 41) – 19.09.2020

Częstochowa (ul. im. Jana Pawła II 126/130) – 19.09.2020

Dąbrowa Górnicza (ul. Królowej Jadwigi 12) – 19.09.2020

Elbląg (ul. Hetmańska 15 lok. C) – 12-13.09.2020 i 19-20.09.2020

Gdańsk (ul. Grunwaldzka 103) – 19-20.09.2020

Gdynia (ul. Świętojańska 34/3) – 19-20.09.2020

Gliwice (ul. Zwycięstwa 10) – 19-20.09.2020

Gniezno (ul. Bolesława Chrobrego 14)– 19.09.2020

Gorlice (ul. 11 listopada 37)– 19.09.2020

Grodzisk Mazowiecki (ul. Sienkiewicza 52/7) – 12.09.2020

Grójec (ul. Jana Pawła II 26 - "Centrum Konferencyjne i Szkoleniowe EDUSTREFA") – 13.09.2020

Jasło (ul. Szopena 10) – 19.09.2020

Jaworzno (ul. Rynek 17 - Miejska Biblioteka Publiczna) – 19.09.2020

Jędrzejów(Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Reymonta 1) – 12-13.09.2020

Kalisz (ul. Kazimierzowska 6/7) – 12-13.09.2020

Katowice (ul. Korfantego 2) – 19-20.09.2020

Kielce (ul. IX Wieków Kielc 6/8) – 19-20.09.2020

Kraków (ul. Lubicz 3) – 19-20.09.2020

Kraków (ul. Kobierzyńska 100) – 19-20.09.2020

Krosno (ul. Grodzka 12) – 19.09.2020

Kościerzyna (ul. Sikorskiego 20) – 12.09.2020

Kozienice (ul. Radomska 14A) – 19.09.2020

Legionowo (ul. Strużańska 2b) – 12.09.2020

Lublin (ul. Niecała 1) – 19-20.09.2020

Łęczna (ul. Jawoszka 11) – 19.09.2020

Łódź (ul. Gdańska 126/128) – 19-20.09.2020

Łomianki (ul. Staszica 2 - SP nr 3) – 12-13.09.2020

Łuków (ul. ks. Brzóski 17) – 19-20.09.2020

Mielec (ul. Stefana Batorego 12) – 12.09.2020 

Mysłowice (ul. Mikołowska 29) – 19.09.2020 

Mińsk Mazowiecki (ul. Piłsudskiego 33 lok I) – 12-13.09.2020, 19-20.09.2020

Niepołomice (ul. Na Grobli 7) –  12.09.2020 (stacjonarnie), 13.09.2020 (online)

Olkusz (ul. Floriańska 1) – 12.09.2020

Olsztyn (ul. 1 Maja 13) – 12-13.09.2020

Opole (ul. Ozimska 48) – 12-13.09.2020

Otwock (ul. Kazimierza Pułaskiego 7) – 13.09.2020

Ostrołęka (ul. Głowackiego 33) – 12-13.09.2020

Ostrów Wielkopolski (ul. Henryka Sienkiewicza 1) – 19.09.2020

Ożarów Mazowiecki (ul. Poznańska 258) – 12-13.09.2020

Piaseczno (ul. Młynarska 2a) – 12-13.09.2020

Płock (ul. Armii Krajowej 10 lok 8) – 13.09.2020 i 20.09.2020

Poznań (ul. Towarowa 35) – 19-20.09.2020

Pruszków (ul. Kościuszki 15) – 12-13.09.2020

Pruszcz Gdański(ul. Chopina 34 - Centrum Kultury i Sportu) – 19-20.09.2020

Puławy (ul. Górna 4b) – 12.09.2020

Radom (u. Rynek 7) – 12-13.09.2020

Ruda Śląska (ul. Główna 1) – 20.09.2020

Rybnik (ul. Tadeusza Kościuszki 54) – 20.09.2020

Rzeszów (ul. Kolejowa 1) – 19-20.09.2020

Sanok (ul. Chopina 10) – 19.09.2020

Siedlce (ul. Piłsudskiego 18) – 12-13.09.2020

Skawina (ul. Korabnicka 3c) – 19-20.09.2020

Skierniewice (ul. Adama Asnyka 92) - 19.09.2020

Sochaczew (ul Piłsudskiego 63) -19.09.2020

Sosnowiec (ul. Kilińskiego 43) - 19.09.2020

Stalowa Wola (ul. Jana Pawła II 2a/6a) – 19.09.2020

Starachowice (ul. Witolda Lutosławskiego 6) – 19.09.2020

Starogard Gdański (ul. Jana Sobieskiego 6 - Zespół Szkół Ekonomicznych)– 19.09.2020

Strzelce Opolskie (ul. H. Pobożnego 1) – 12-13.09.2020

Sulejówek (ul. Idzikowskiego 2A) – 12-13.09.2020, 19-20.09.2020

Świdnik (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusicińskiego, ul. Jarzębinowa 6) – 24-25.09.2020

Szczecin (al. Piastów 1) – 12-13.09.2020

Tarnobrzeg (ul. H. Sienkiewicza 16) – 20.09.2020

Tarnowskie Góry (ul. Gliwicka 35) – 20.09.2020

Tarnów (ul. Dąbrowskiego 21) – 19.09.2020

Toruń (ul. Jęczmienna 23) – 19.09.2020

Tychy (ul. Korczaka 6) – 19.09.2020

Warszawa (ul. Krucza 46) – 12-13.09.2020

Warszawa (ul. Górczewska 216) – 12-13.09.2020

Warszawa (ul. Wałbrzyska 11) –  12-13.09.2020

Wieliczka (Lokalizacja wkrótce) – 19-20.09.2020

Wołomin (ul. Wileńska PARK 51) – 12.09.2020

Wrocław (ul. Leszczyńskiego 4) – 12-13.09.2020

Wrocław (ul. Legnicka 52) – 12-13.09.2020

Września (ul. Sienkiewicza 14) – 20.09.2020

Wyszków (ul. 11 Listopada 62 - SP 1) – 19.09.2020

Zabrze (ul. Henryka Sienkiewicza 33) – 19.09.2020

Zamość (ul. Legionów 52a) – 20.09.2020

Zielona Góra (al. Niepodległości 16/7) – 19-20.09.2020

Żyrardów (ul. 1 Maja 41b) - 12-13.09.2020

  

PROGRAM KODUJ Z GIGANTAMI

Warsztaty z programowania w blokach 1- lub 1,5- godzinnych w grupach do 12 osób

  • Tematyka:

Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch

Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor

7, 8 kl. SP oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Visual Studio


  • Prowadzący: 

Warsztaty z programowania – szkoła Giganci Programowania. Trenerami prowadzącymi zajęcia będą doświadczeni programiści.

 

 

 

PATRONI HONOROWI

Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami

Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z GigantamiWarsztaty Koduj z Gigantami< Warsztaty Koduj z GigantamiWarsztaty Koduj z GigantamiWarsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z GigantamiWarsztaty Koduj z GigantamiWarsztaty Koduj z GigantamiWarsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Patronat Honorowy Miasta Siedlce Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami

 

PARTNERZY

Warsztaty Koduj z Gigantami

Warsztaty Koduj z Gigantami  Warsztaty Koduj z Gigantami  

PATRONI MEDIALNI

  Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z GigantamiWarsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z GigantamiWarsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami

 

POPRZEDNIE EDYCJE