WAKACJE Z GIGANTAMI

Warsztaty z programowania ONLINE dla uczniów Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych

Wakacje z Gigantami

OPIS WARSZTATÓW WAKACJE Z GIGANTAMI

“Wakacje z Gigantami” to cykl 5 darmowych zajęć online w formie webinaru, dzięki którym dzieci i młodzież mogą rozpocząć przygodę z programowaniem w trakcie wakacji.

Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z programowania w środowisku Scratch oraz App Inventor dla młodszej grupy wiekowej lub języka Python dla starszych uczniów.

Ostatnia, piąta lekcja połączona jest z akcją “Bezpieczny Internet Online”. Zajęcia poświęcone będą tematyce cyberzagrożeń i zasadom bezpiecznego korzystania z Internetu.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i będą prowadzone z podziałem na 2 grupy wiekowe: 9-12 lat oraz 13-18. Dla każdej z grup program został specjalnie dopasowany.

W trakcie "Wakacji z Gigantami" będziemy realizowali ten sam program co w takcie "Szkoły z Gigantami".

PRELEGENCI

Prelegenci webinarów to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

PATRONI HONOROWI

Warsztaty Koduj z Gigantami Warsztaty Koduj z Gigantami