Trwają zapisy na krótkie kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Szkoła z Gigantami

"Szkoła z Gigantami" to cykl webinarów na kanale YouTube, prowadzonych przez najlepszych trenerów programowania i matematyki. Akcja startuje 29 listopada i potrwa do 10 grudnia, natomiast zapisy na wydarzenie ruszają już 8 listopada.

W ramach "Szkoły z Gigantami: Laboratorium AI" uczestnicy mogą wziąć udział w dwóch tematycznych webinarach z nauki programowania sztucznej inteligencji i tworzenia stron internetowych oraz webinarów z matematyki, dotyczących testu ósmoklasisty.

„Szkoła z Gigantami: Laboratorium AI” – to cykl  bezpłatnych webinarów z programowania i matematyki na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.  Zajęcia prowadzone są przez najlepszych trenerów, w dwóch grupach wiekowych.

Dla młodszej grupy wiekowej przygotowaliśmy trzy spotkania tematyczne z zakresu programowania sztucznej inteligencji w języku Scratch (przedział wiekowy 9-12 lat). Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JavaScript (przedział wiekowy 13-19 lat).
Nowość! Matematyczni Giganci - próbny test ósmoklasisty
W trakcie webinarów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.

Testy zostały przygotowane przez współpracującego z nami egzaminatora CKE.

Konkurs

Dla placówki z największą liczbą uczestników w naszym wydarzeniu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody:

I miejsce:
  • Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły,
  • Voucher o wartości 3000 zł na nowy sprzęt IT,
  • Stypendium na kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia.
II miejsce:
  • Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły,
  • Voucher o wartości 2000 zł na nowy sprzęt IT,
III miejsce:
  • Certyfikat Brązowego Partnera dla szkoły,
  • Voucher o wartości 1000 zł na nowy sprzęt IT,
Ponadto:

Dla pozostałych 7 szkół w rankingu poniżej trzech wyróżnionych przygotowaliśmy:

• Stypendium na kurs uzupełniający on-line z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia.

*Regulamin_SzG_ranking_dla_szkol.pdf

Co więcej:
Każda szkoła, z której w naszym wydarzeniu udział weźmie ponad 25 uczniów, otrzyma także specjalny Certyfikat Uczestnictwa.

Ranking z ilością zapisanych uczniów z danej szkoły na bieżąco możecie śledzić, klikając w poniższy przycisk: