Trwają zapisy na krótkie kursy online! Sprawdź!

Szkoła z Gigantami

SZKOŁA Z GIGANTAMI - START 10 MAJA

Zapisy

"Szkoła z Gigantami" to cykl webinarów na kanale YouTube, prowadzony przez najlepszych trenerów programowania i matematyki. Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja.

W ramach "Szkoły z Gigantami" uczestnicy mogą wziąć udział w czterech tematycznych webinarach z nauki programowania oraz w dwóch z matematyki, dotyczących testu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.

„Programowanie w czterech wymiarach gamingu” – to cykl  bezpłatnych webinarów z programowania na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.  Zajęcia prowadzone są przez najlepszych trenerów, w dwóch grupach wiekowych: 7-11 lat oraz 12-19 lat.

Dla młodszej grupy wiekowej przygotowaliśmy cztery spotkania tematyczne z zakresu różnych typów rozgrywek: klasycznej rywalizacji, tower defense, tanks oraz battle royale. Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JavaScript.
Nowość! Matematyczni Giganci - próbny test ósmoklasisty i maturzysty
W trakcie webinarów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty i maturzysty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.

Testy zostały przygotowane przez współpracującego z nami egzaminatora CKE.

Konkurs

Dla placówki z największą liczbą uczestników w naszym wydarzeniu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody:

I miejsce:
  • Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły,
  • Voucher o wartości 3000 zł na nowy sprzęt IT,
  • Darmowy semestralny kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia.
II miejsce:
  • Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły,
  • Voucher o wartości 2000 zł na nowy sprzęt IT,
III miejsce:
  • Certyfikat Brązowego Partnera dla szkoły,
  • Voucher o wartości 1000 zł na nowy sprzęt IT,
Ponadto:

Dla pozostałych 7 szkół w rankingu poniżej trzech wyróżnionych przygotowaliśmy:

• Voucher na kurs uzupełniający on-line z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia!
Co więcej:
Każda szkoła, z której w naszym wydarzeniu udział weźmie ponad 25 uczniów, otrzyma także specjalny certyfikat uczestnictwa.

Ranking z ilością zapisanych uczniów z danej szkoły na bieżąco będziecie mogli śledzić na naszej stronie internetowej.

Nie zapomnij w formularzu zapisowym zaznaczyć swojej szkoły!

Konkurs

Nagrody dla nauczycieli:
    • 1 miejsce: laptop
    • 2 miejsce: tablet
    • 3 miejsce: tablet graficzny
    • Dodatkowo: ekskluzywne warsztaty z narzędzi online z naszymi trenerami

Regulamin_konkursu_rankingowego_dla_szkół.pdf

Regulamin_konkursu_rankingowego_dla_nauczycieli.pdf