Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs "Grafik 3D - Blender"

Zaawansowany kurs tworzenia grafik trójwymiarowych wykorzystywanych w grach i animacjach. Uczniowie poznają rozbudowane możliwości środowiska Blender .

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

• Max. ilość osób (10)

za kurs 400,00 zł

Kurs online “Zaawansowany Grafik 3D - Blender” to zajęcia dla tych osób, które chcą poznać podstawy animacji 3D. Chcesz stworzyć animację? Albo wymodelować postać i wprawić ją w ruch? Nie czekaj tylko zapisz się na kurs!

Na pierwszych za przypomnimy sobie wiadomości z poprzedniego kursu a także zapoznamy się z nowymi zakładkami: Animation i Timeline
Na tych zajęciach omówimy sobie kilka rodzajów animacji takie jak: animacja na kościach oraz animacja za pomocą krzywych.
Na trzecich zajęciach, przygotowany zostanie model kuli ziemskiej a następnie przygotowana zostanie animacja zmiany pory dnia w zależności od położenia słońca.
Na tych zajęciach przygotowany zostanie model postaci na podstawie szkicu a następnie zostanie on oteksturowany.
Na ostatnich zajęciach, będziemy kontynuować pracę nad naszą postacią. Poznamy podstawy animacji postaci oraz wyeksportujemy nasz model do programu Mixamo.