Unia Europejska

Master of mAIncraft - Odkryj magię AI w świecie Minecraft i twórz przedmioty z pomocą Sztucznej Inteligencji! Dołącz do naszej przygody, gdzie sztuczna inteligencja stanie się Twoim niezastąpionym przewodnikiem! Sprawdź, czy dasz radę przechytrzyć algorytmy. Poznaj moc nowoczesnych technologii i zobacz, jak AI może wykorzystać Twoje doświadczenia z gry w celu nauki. Wszystko to sprawdzisz na stworzonej przez nas wspólnie stronie.


Minecraft, Fortnite, Brawl Stars, Among us, Roblox, CS GO czy League of Legends? Wśród Twoich znajomych toczy się bój o to, która gra komputerowa jest najlepsza? Stwórz stronę internetową z aplikacją “Starcie Gigantów” i wraz ze znajomymi głosujcie na swoje ulubione gry. Utwórz ranking i sprawdź czy to właśnie Twój faworyt stanie na szczycie najlepszych komputerowych rozgrywek!

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Zajęcia przeznaczone są na poznanie internetowego środowiska Glitch i wprowadzenie do podstaw tworzenia stron internetowych w języku HTML. Glitch jest to internetowa platforma pozwalająca na zaawansowane prace nad projektowaniem stron internetowych. Każdy projekt może być szybko sprawdzony i opublikowany w Internecie. Środowisko to używane jest nie tylko w przypadku stron internetowych ale również aplikacji internetowych, gier i innych.

Program kursu

Podczas zajęć stworzymy stronę internetową, pokazującą jak AI może wspomagać nas w grze Minecraft. Użytkownicy będą starać się nauczyć komputer tworzenia podstawowych narzędzi z gry, a AI na podstawie analizy tych danych zaproponuje możliwe przedmioty do “craftowania”. Na lekcji uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów w przyjaznym w środowisku Glitch, przy wykorzystaniu technologii HTML, CSS i JS. Dodatkowo - gwarantujemy powtórkę z języka angielskiego i masę dobrej zabawy w nawiązaniu do popularnego świata Minecrafta.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst