Unia Europejska

Wyobraź sobie świat, w którym masz osobistego asystenta, gotowego udzielić Ci wskazówek na temat każdej strategii i techniki w swojej ulubionej grze. Brzmi intrygująco, prawda? Taki pomocnik jest wyciągnięcie Twojej ręki, dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji do przetwarzaniu języka naturalnego (tzw. technik NLP). Jednak, aby Twój chatbot był gotowy odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące gry, musisz go najpierw wyszkolić. Czy podejmiesz wyzwanie? Pomożesz AI zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności? Dołącz do nas i odkryj, jak powstają popularne chatboty!

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (15)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Na zajęciach uczniowie zostaną wprowadzeni w świat programowania i poznają zasady tworzenia podstawowych skryptów. Programowanie odbywa się w języku C#, a uczniowie mogą poczuć się jak najprawdziwsi, zawodowi programiści. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczniowie są w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestników w podstawy języka C#, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Program kursu

Podczas zajęć uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności logicznego myślenia, programowania i rozwiązywania problemów w przyjaznym środowisku online. Stworzymy program w języku C#, który będzie analizował pytania i udzielał odpowiedzi na podstawie zdefiniowanej bazy fraz i haseł. W rezultacie powstanie interaktywny chatbot do wybranej gry, w którym AI będzie mogła prowadzić rozmowę dotyczącą różnych aspektów gry. Uczestnicy poznają techniki związane z przetwarzaniem języka naturalnego (NLP), tworzeniem bazy danych słów kluczowych oraz implementacją logiki AI w programie.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst