W samych dużych miastach kilka tysięcy uczniów nie dostaje się do szkoły tzw. pierwszego wyboru. Zajęcia kierowane są do uczniów klas 7 i 8, którzy naprawdę pragną dostać się do wymarzonego liceum. Podczas dwóch spotkań online rozwiążemy i omówimy dwa arkusze egzaminacyjne z matematyki, przygotowane przez egzaminatora CKE. Każdy z uczestników otrzyma arkusze przed zajęciami, aby wcześniej zapoznał się z materiałem. Organizatorem zajęć są Giganci Edukacji – to nasza marka, która zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem do egzaminów z matematyki.

• 2 spotkania (raz lub kilka razy w tyg.)

• 2x50 (każde spotkanie)

Bezpłatne warsztaty 0