Start zapisów na kursy semestralne! Sprawdź!

Zajęcia mają na celu wprowadzenie uczestników w środowisko Visual Studio i poznanie języka programowania C# i jego zastosowania w tworzeniu gier aplikacji.

Ezreal, Irelia czy Kassadin to znane Ci imiona? Bohaterowie League of Legends wkraczają do nas wielkimi krokami. Pora powalczyć trochę i poznać bohaterów jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Nawet jeżeli nie wiesz kto jest silny a kto nie, nie przejmuj się – w trakcie rozgrywki wszystkiego się dowiesz.

• 1 spotkanie (warsztat)

• 2 x 45 min (czas trwania)

bezpłatne 0

Na zajęciach uczniowie zostaną wprowadzeni w świat programowania i poznają zasady tworzenia podstawowych skryptów w oparciu o Visual Studio. Programowanie odbywa się w języku C#, a uczniowie mogą poczuć się jak najprawdziwsi, zawodowi programiści. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczniowie są w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestników w podstawy języka C#, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Wybieraj postacie i stawiaj je naprzeciwko komputerowi w pojedynkach. Dowiedz się, która postać w danej turze pokonuje którą i zdobywaj punkty. Uważaj jednak – komputer też wie coś na temat League of Legends. Spróbuj go przechytrzyć.

bezpłatne 0

Jaki powinien być program zajęć z programowania?

Programowanie dla dzieci w języku Scratch - czy warto?

Programowanie dla przedszkolaków - na jakie zajęcia postawić?