Podróże w kosmos bliżej niż kiedykolwiek. Czy wiesz, na której z planet w naszym Układzie Słonecznym można bezpiecznie wylądować? Ile należy przygotować kanapek aby dolecieć na Marsa i nie być głodny? I dlaczego warto spakować ciepłą czapkę w podróż na Uran, a okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem na Wenus? Poznasz odpowiedzi na te i inne pytania programując z nami prostą aplikację komputerową.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (12)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Na zajęciach uczniowie zostaną wprowadzeni w świat programowania i poznają zasady tworzenia podstawowych skryptów w oparciu o Visual Studio. Programowanie odbywa się w języku C#, a uczniowie mogą poczuć się jak najprawdziwsi, zawodowi programiści. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczniowie są w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestników w podstawy języka C#, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Program kursu

Aplikacja stworzona w Windows Forms pozwoli na wyświetlenie podstawowych informacji o planetach znajdujących się w Układzie Słonecznym. Uczestnicy poznają podstawy programowania i stworzą swoją pierwszą prostą aplikację napisaną w języku C#.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst