Trwają zapisy na semestralne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Kurs jest wspaniałą propozycją dla wszystkich uczniów zafascynowanych światem Robloxa. W trakcie trwania kursów uczniowie poznają tajniki tworzenia i zarządzania własnymi światami.

Ucz się Robloxa z najlepszymi! Giganci Programowania są na oficjalnej liście edukatorów Robloxa na świecie. Dołącz do drużyny robloxowych mistrzów i twórz własne gry w Roblox Studio. Walcz z przeciwnikami i zdobywaj nagrody, a co najważniejsze - dowiedz się jak to wszystko zaprogramować.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs online “Twórca gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą nauczyć się tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. W trakcie kursu przedstawione zostaną sposoby tworzenia gier 3D. Zaprezentowane zostaną elementy takie jak mechanika i logika gry oraz tworzenie modeli trójwymiarowych. Nasze zajęcia online TO NIE webinar ani nie kurs jak na Youtube! W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi, oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Celem lekcji będzie zapoznanie się ze środowiskiem Roblox Studio. Uczniowie poznają podstawy w jaki sposób tworzyć przedmioty, obiekty, określać rodzaj materiału, kolory oraz jak modyfikować ich wielkość, położenie. Każdy uczestnik przygotuje swoją własną mapę i przetestuje ją, dodając gracza.
Celem zajęć będzie przedstawienie podstawowych zagadnień języka Lua takich jak zmienne, instrukcje warunkowe oraz wykorzystanie tych umiejętności do zaprogramowania kolizji, interakcji pomiędzy graczem a innymi obiektami w grze.
Kontynuacja poprzedniej lekcji
Celem zajęć będzie dokończenie projektu Extreme Track i udostępnienie go dla społeczności Roblox.
Celem lekcji będzie zapoznanie się z animacjami oraz interakcjami z manekinem. Poznacie podstawy w jaki sposób tworzyć animację postaci wraz z interakcją z obiektem oraz z aktywacją animacji po każdej wygranej fali. Każdy uczestnik przygotuje swoją animację, a później przetestuję ją w swojej grze oraz stworzy program, który będzie umożliwiał aktywację animacji.

Unity Developer - poznajcie gamingowy zawód przyszłości!

Jaki język programowania wybrać na początku? Zbiór porad

Co rozwijają zajęcia komputerowe dla dzieci?