Trwają zapisy na wakacyjne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Młody Twórca gier w Roblox

Kurs stanowi rozszerzenie informacji poznanych na pierwszym stopniu twórcy gier w Robloxie. Uczniowie poznają nie tylko zasady projektowania ale również publikacji i udostępnianiania projektów swoich gier.

Druga część tworzenia gier w Robloxie to jeszcze więcej zabawy z Roblox. Gwarantujemy, że tworzone gry są warte każdego Robuxa.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs online “Młody zaawansowany twórca gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą zgłębić zaawansowane tajniki tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. Kurs będzie rozwinięciem wiadomości z kursu “Młody twórca gier w ROBLOX” . Nasze zajęcia online TO NIE webinar ani nie kurs jak na Youtube! W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Celem lekcji będzie stworzenie monet, które będziemy mogli zbierać w naszej grze. Uczniowie poznają sposób w jaki stworzyć program do obracania oraz unoszenia i opadania monet. Każdy uczestnik przygotuje własną monetę, a następnie przetestuje działanie programu w swojej grze.
Celem zajęć będzie dokończenie systemu generowania i wyświetlania ilości monet na tablicy.
Celem zajęć będzie stworzenie sklepu zoologicznego.
Celem zajęć będzie stworzenie teleportów, które będą miały za zadanie teleportowanie naszego gracza w inne miejsca na mapie.
Celem lekcji będzie stworzenie samochodu oraz wygenerowanie terenu do jazdy.

Nie tylko granie, ale i programowanie – nauka programowania gier dla dzieci

Jak stworzyć grę w Roblox?

Kurs tworzenia gier w Unity