Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Młody, zaawansowany twórca stron internetowych

Kurs w całości poświęcony tworzeniu responsywnych stron internetowych. Podczas zajęć zgłębiane będą możliwości frameworka Bootstrap.

Finał kursu wprowadzi Cię do najbardziej zaawansowanego kręgu tworzenia stron. Przygotuj się, bo dowiesz się nie tylko jak tworzyć strony ale też jak je rozbudowywać aby były najpopularniejsze w całym Internecie.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs online “Młody Expert stron internetowych” to propozycja dla uczniów, którzy chcą nauczyć się tworzenia responsywnych stron internetowych z użyciem frameworka Bootstrap w wersji 4. W trakcie kursu uczniowie zapoznają się z terminem stron responsywnych. Wykorzystają układ siatki aby tworzyć strony, które będą wyglądać dobrze zarówno na małych jak i dużych ekranach naszych urządzeń. Nasze zajęcia online TO NIE webinar ani nie kurs jak na Youtube! W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi, oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Celem lekcji będzie zapoznanie uczestników z terminem stron responsywnych. Każdy z uczestników zaimportuje do swojego projektu framework Bootstrap w wersji 4. Na zajęciach zostanie przedstawiona koncepcja siatki. Uczestnicy wykonają projekt responsywnej galerii zdjęć.
Celem lekcji będzie przygotowanie strony prezentującej wybraną drużynę sportową. Uczniowie przygotują layout i układ oraz wykorzystają okna modalne do prezentacji informacji o danym zawodniku.
Celem lekcji będzie przygotowanie strony z panelem nawigacyjnym, karuzelą zdjęć, oraz sekcją „co warto zobaczyć”. Uczniowie nauczą się w jaki sposób tworzyć responsywne menu nawigacyjne.
Celem zajęć będzie kontynuacja i rozbudowanie projektu z poprzednich zajęć.
Celem zajęć będzie dodanie na stronie z poprzednich zajęć stopki z kontaktem w formie formularza. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć animację w języku CSS.