Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs Zaawansowany twórca gier w ROBLOX

Finalny etap tworzenia gier w Robloxie. Poznanie zaawansowanych możliwości wykorzystania języka programowania Lua w tworzeniu gier.

Ucz się Robloxa z najlepszymi! Giganci Programowania są na oficjalnej liście edukatorów Robloxa na świecie. Dowiesz się nie tylko jak tworzyć gry ale zaprogramujesz je przy pomocy języka Lua i staniesz się tym samym ekspertem Robloxa.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs online “Młody Ekspert gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą zgłębić zaawansowane tajniki tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. Kurs będzie rozwinięciem wiadomości z kursu „Młody zaawansowany twórca gier w ROBLOX”.

Celem zajęć będzie stworzenie systemu, który będzie pozwalał na dynamiczne budowanie świata podczas gry.
Celem zajęć będzie dokończenie systemu dynamicznego budowania oraz dodanie ulepszeń.
Celem zajęć będzie stworzenie programu, który umożliwia zapisywanie danych na serwerze.
Celem zajęć będzie stworzenie barier, przez które będziemy mogli się dostać, jeżeli spełnimy dane warunki.
Celem zajęć będzie dodanie ulepszeń do naszej gry oraz poznanie Robuxów i ich możliwości.