Trwają zapisy na wakacyjne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs Twórca gier w Unity

Zaawansowane elementy związane z tworzeniem gier komputerowych. Podczas zajęć podejmowane są również tematy publikacji gier oraz dalszych losów gry czy aplikacji w świecie.

Zaawansowane elementy związane z tworzeniem gier komputerowych już na Ciebie czekają. Jeżeli jesteś gotowy/a na bycie profesjonalnym twórcą gier to dołącz do nas.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs “Zaawansowany twórca gier w Unity” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z tworzenia gier w Unity z wykorzystaniem języka C#. Program Unity to środowisko pozwalające na tworzenie zaawansowanych gier komputerowych (zarówno 2D jak i 3D). Kurs zawiera wprowadzenie w bardziej zaawansowane elementy języka C# dzięki któremu stworzymy własną grę 3D. Nauczymy się, jak zaprogramować poruszanie się postaci, kolizje, animacje, teren trójwymiarowy.

Celem lekcji jest wprowadzenie do silnika Unity, stworzenie postaci oraz jej poruszania się, skoku jak i również poruszania się kamery
Celem lekcji jest stworzenie przeciwnika, jego animacji, sposobu poruszania i sposobu zadawania obrażeń.
Celem lekcji jest stworzenie systemu strzelania, a także spawnowania zombie.
Na tych zajęciach skupimy się na warunkach zwycięstwa i przegranej. Dodamy okno restartu oraz GUI z informacjami o użytkowniku.
Na tych zajęciach dodamy sobie pickupy a także dźwięki i muzykę. Rozpoczniemy też pracę nad rysowaniem terenu

Nie tylko granie, ale i programowanie – nauka programowania gier dla dzieci

Jak stworzyć grę w Roblox?

Kurs tworzenia gier w Unity