Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Zaawansowany twórca stron internetowych

Tworzenie stron internetowych o resposnywnym charakterze z wykorzystaniem narzędzia Bootstrap. Poruszony zostaje również temat publikacji strony i jej dalszych losów w internecie.

Strony internetowe dla ekspertów. Dowiesz się nie tylko jak stworzyć stronę ale też co zrobić aby była najbardziej popularna w Internecie. Wszyscy gotowi? Wskakujemy do Internetu.

• 5 spotkań (raz w tygodniu)

Kurs “Expert stron internetowych” to propozycja dla uczniów, którzy chcą nauczyć się tworzenia responsywnych stron internetowych z użyciem frameworka Bootstrap w wersji 4. W trakcie kursu uczniowie zapoznają się z terminem stron responsywnych. Wykorzystają układ siatki aby tworzyć strony, które będą wyglądać dobrze zarówno na małych jak i dużych ekranach naszych urządzeń.

Celem lekcji będzie zapoznanie uczestników z terminem stron responsywnych. Każdy z uczestników zaimportuje do swojego projektu framework Bootstrap w wersji 4. Na zajęciach zostanie przedstawiona koncepcja siatki. Uczestnicy wykonają projekt responsywnego bloga.
Celem lekcji będzie przygotowanie panelu nawigacyjnego strony, uczniowie nauczą się nowych klas, które pozwolą utworzyć menu nawigacyjne, dostosowywane do rozmiaru ekranu urządzenia na którym jest wyświetlenie. Panel zostanie wykorzystany w projekcie końcowym kursu.
Celem lekcji będzie przygotowanie rozbudowanej responsywnej strony wykorzystującej najpopularniejsze komponenty frameworka Bootstrap. Każdy z uczestników doda na swojej stronie między innymi panel nawigacyjny, karuzele zdjęć, okna modalne ,interaktywną galerię zdjęć, sekcję najczęstsze pytania w formie harmonijki.
Celem zajęć będzie kontynuacja i rozbudowanie projektu z poprzednich zajęć.
Celem zajęć będzie dodanie na stronie z poprzednich zajęć stopki z kontaktem w formie formularza. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć animację w języku CSS.