Trwają zapisy na semestralne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Młody, zaawansowany twórca stron internetowych

Kurs w całości poświęcony tworzeniu responsywnych stron internetowych. Podczas zajęć zgłębiane będą możliwości frameworka Bootstrap.

Finał kursu wprowadzi Cię do najbardziej zaawansowanego kręgu tworzenia stron. Przygotuj się, bo dowiesz się nie tylko jak tworzyć strony ale też jak je rozbudowywać aby były najpopularniejsze w całym Internecie.

• 5 spotkań (raz w tygodniu)

Kurs “Młody Ekspert stron internetowych” to propozycja dla uczniów, którzy chcą nauczyć się tworzenia responsywnych stron internetowych z użyciem frameworka Bootstrap w wersji 4. W trakcie kursu uczniowie zapoznają się z terminem stron responsywnych. Wykorzystają układ siatki aby tworzyć strony, które będą wyglądać dobrze zarówno na małych jak i dużych ekranach naszych urządzeń.

Celem lekcji będzie zapoznanie uczestników z terminem stron responsywnych. Każdy z uczestników zaimportuje do swojego projektu framework Bootstrap w wersji 4. Na zajęciach zostanie przedstawiona koncepcja siatki. Uczestnicy wykonają projekt responsywnej galerii zdjęć.
Celem lekcji będzie przygotowanie strony prezentującej wybraną drużynę sportową. Uczniowie przygotują layout i układ oraz wykorzystają okna modalne do prezentacji informacji o danym zawodniku.
Celem lekcji będzie przygotowanie strony z panelem nawigacyjnym, karuzelą zdjęć, oraz sekcją „co warto zobaczyć”. Uczniowie nauczą się w jaki sposób tworzyć responsywne menu nawigacyjne.
Celem zajęć będzie kontynuacja i rozbudowanie projektu z poprzednich zajęć.
Celem zajęć będzie dodanie na stronie z poprzednich zajęć stopki z kontaktem w formie formularza. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć animację w języku CSS.

Unity Developer - poznajcie gamingowy zawód przyszłości!

Jaki język programowania wybrać na początku? Zbiór porad

Co rozwijają zajęcia komputerowe dla dzieci?