Trwają zapisy na wakacyjne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Twórca gier w ROBLOX

Zajęcia przeznaczone są na poznanie języka programowania Lua oraz na budowanie rozudowanych gier w środowisku ROBLOX.

Kolejna dawka przygód dla fanów Robloxa. Dzięki nam stworzysz najlepsze gry w robloxowej społeczności. Przyjdź, stwórz, zaprogramuj i zagraj.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs “Zaawansowany twórca gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą zgłębić zaawansowane tajniki tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. Kurs będzie rozwinięciem wiadomości z kursu “Twórca gier w ROBLOX”.

Celem lekcji będzie stworzenie tablicy informacyjnej, dodanie dodatkowych napisów oraz programu, który będzie powodował, że nasze napisy zaczną się obracać i kolejnego który będzie sprawiał, że nasza tablica zacznie lewitować.
Celem lekcji będzie stworzenie sklepu z bronią, które pozwolą nam na walkę z Zombiakami oraz gotówki z możliwością zbierania i tablicy wyświetlającej ich ilość.
Celem lekcji będzie stworzenie systemu spawningu zombiaków.
Celem lekcji będzie ulepszenie rozgrywki, dodanie apteczek oraz power-upów.
Celem lekcji będzie stworzenie samochodu oraz dodanie do niego obiektu, który będzie eksterminował Zombiaki.

Nie tylko granie, ale i programowanie – nauka programowania gier dla dzieci

Jak stworzyć grę w Roblox?

Kurs tworzenia gier w Unity