Trwają zapisy na wakacyjne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Młody Twórca gier w Roblox

Kurs stanowi rozszerzenie informacji poznanych na pierwszym stopniu twórcy gier w Robloxie. Uczniowie poznają nie tylko zasady projektowania ale również publikacji i udostępnianiania projektów swoich gier.

Finalny etap tworzenia gier w Robloxie. Dowiesz się nie tylko jak tworzyć gry ale zaprogramujesz je przy pomocy języka Lua i staniesz się tym samym ekspertem Robloxa.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs “Młody zaawansowany twórca gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą zgłębić zaawansowane tajniki tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. Kurs będzie rozwinięciem wiadomości z kursu “Młody twórca gier w ROBLOX”.

Celem lekcji będzie stworzenie monet, które będziemy mogli zbierać w naszej grze. Uczniowie poznają sposób w jaki stworzyć program do obracania oraz unoszenia i opadania monet. Każdy uczestnik przygotuje własną monetę, a następnie przetestuje działanie programu w swojej grze.
Celem lekcji jest stworzenie tablicy z ilością pieniędzy wraz z dodaniem do monet możliwości zwiększania ilości gotówki w naszym „portfelu” poprzez ich zbieranie. Dodatkowo dodamy dźwięk przy zbieraniu monet oraz stworzymy spawning monet.
Celem zajęć będzie stworzenie sklepu zoologicznego.
Celem zajęć będzie stworzenie teleportów, które będą miały za zadanie teleportowanie naszego gracza w inne miejsca na mapie.
Celem lekcji będzie stworzenie samochodu oraz wygenerowanie terenu do jazdy.

Nie tylko granie, ale i programowanie – nauka programowania gier dla dzieci

Jak stworzyć grę w Roblox?

Kurs tworzenia gier w Unity