Trwają zapisy na semestralne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Młody Twórca gier w Roblox

Kurs stanowi rozszerzenie informacji poznanych na pierwszym stopniu twórcy gier w Robloxie. Uczniowie poznają nie tylko zasady projektowania ale również publikacji i udostępnianiania projektów swoich gier.

Ucz się Robloxa z najlepszymi! Giganci Programowania są na oficjalnej liście edukatorów Robloxa na świecie. Druga część tworzenia gier w Robloxie to jeszcze więcej zabawy z Roblox. Gwarantujemy, że tworzone gry są warte każdego Robuxa.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs “Młody zaawansowany twórca gier w ROBLOX” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą zgłębić zaawansowane tajniki tworzenia gier w Roblox z wykorzystaniem języka LUA. Kurs będzie rozwinięciem wiadomości z kursu “Młody twórca gier w ROBLOX”.

Celem lekcji będzie stworzenie monet, które będziemy mogli zbierać w naszej grze. Uczniowie poznają sposób w jaki stworzyć program do obracania oraz unoszenia i opadania monet. Każdy uczestnik przygotuje własną monetę, a następnie przetestuje działanie programu w swojej grze.
Celem lekcji jest stworzenie tablicy z ilością pieniędzy wraz z dodaniem do monet możliwości zwiększania ilości gotówki w naszym „portfelu” poprzez ich zbieranie. Dodatkowo dodamy dźwięk przy zbieraniu monet oraz stworzymy spawning monet.
Celem zajęć będzie stworzenie sklepu zoologicznego.
Celem zajęć będzie stworzenie teleportów, które będą miały za zadanie teleportowanie naszego gracza w inne miejsca na mapie.
Celem lekcji będzie stworzenie samochodu oraz wygenerowanie terenu do jazdy.

Unity Developer - poznajcie gamingowy zawód przyszłości!

Jaki język programowania wybrać na początku? Zbiór porad

Co rozwijają zajęcia komputerowe dla dzieci?