Trwają zapisy na wakacyjne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Twórca stron internetowych

Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie stron internetowych. Podczas zajęć poruszane są zaawansowane zagadnienia tworzenia stron internetowych w oparciu o narzędzie Glitch.

Dziennie powstaje tysiące nowych stron internetowych. Wskakuj do Glitcha i stwórz własną. Pokażemy Ci jak tworzyć najlepsze stronki, którymi pochwalisz się znajomym.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

Kurs “Zaawansowany twórca stron internetowych” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności tworzenia stron internetowych. W trakcie kursu uczeń pozna bardziej zaawansowane znaczniki HTML oraz rozbuduje wiedzę na temat stylowania CSS. Stowrzone strony będa wykorzystywać również język JavaScript. Na kursie będziemy korzystać z przyjaznego środowiska Glitch. Po tym kursie każdy uczeń będzie w stanie stworzyć samodzielnie rozbudowaną stronę internetową oraz opublikować ją w internecie.

Celem lekcji będzie przygotowanie listy do której będziemy mogli dodawać nowe zadania oraz usuwać już te wykonane.
Celem zajęć będzie stworzenie gry Wisielec (szubienica) która, polega na odgadywaniu słów.
Celem lekcji będzie stworzenie stworzenie strony z timerem interwałowym gdzie przygotujemy dla siebie codzienny trening ustawiając między innymi takie informacje jak ilość cykli, czas na dane ćwiczenia oraz czas na odpoczynek.
Celem zajęć będzie stworzenie strony restauracji. Strona będzie posiadać wydzielone sekcje, menu, galerie w formie slidera oraz stopkę z kontaktem i lokalizacją. Dodatkowo zostanie zastosowane automatyczne przewijanie strony po wybraniu pozycji z menu.
Zajęcia stanowią kontynuację do poprzedniej lekcji.

Nie tylko granie, ale i programowanie – nauka programowania gier dla dzieci

Jak stworzyć grę w Roblox?

Kurs tworzenia gier w Unity