Unia Europejska

Lubisz grać w Minecrafta, interesujesz się komputerami lub interesujesz się możliwościami sztucznej inteligencji? Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś/aś tak, to te zajęcia są dla Ciebie! Podczas zajęć stworzymy zręcznościową grę w Scratchu. Naszym celem będzie pokonanie smoka kresu. Brzmi łatwo? Niekoniecznie! Zaimplementujemy smokowi prostą sztuczną inteligencję, w taki sposób żeby reagował na nasze ruchy!

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (15)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Warsztaty dla programistów pozwalające na poznanie podstaw programowania w środowisku Scratch. Jest to intuicyjna platforma do stawiania pierwszych korków w świecie programowania. Tworzenie skryptów ma charakter wizualny – bloki w różnych kolorach, reprezentujących różne funkcje, układamy w konkretne konfiguracje tworząc program. Podczas zajęć, krok po kroku, wykonany zostanie program, którego efekty w każdej chwili będzie można przetestować. Efekty swoich prac uczestnicy mogą zabrać do domu oraz udostępniać swoim koleżankom i kolegom.

Program kursu

Po wielu dniach spędzonych na poszukiwaniu legendarnego skarbu Steve dotarł do kresu Enderu. W oddali widać już blask diamentów w skrzyni ze skarbem, ale co to.... O nie, drogę Stevowi zagrodził strażnik - legendarny smok Kresu. Czy Steve wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? To zależy tylko od Ciebie!

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst