Czy już wiesz kim będziesz za 50 lat? Bo sztuczna inteligencja - TAK! Przyjdź na zajęcia tworzenia stron internetowych, stwórz podłoże pod specjalistyczny algorytm i zapytaj Kuli Zgaduli o swoją przyszłość. Poznaj podstawy języków HTML, CSS i JS wykorzystując je w praktycznym projekcie.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (12)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Zajęcia przeznaczone są na poznanie internetowego środowiska Glitch i wprowadzenie do podstaw tworzenia stron internetowych w języku HTML. Glitch jest to internetowa platforma pozwalająca na zaawansowane prace nad projektowaniem stron internetowych. Każdy projekt może być szybko sprawdzony i opublikowany w Internecie. Środowisko to używane jest nie tylko w przypadku stron internetowych ale również aplikacji internetowych, gier i innych.

Program kursu

Celem lekcji jest rozbudowanie szablonu strony internetowej służącej do przewidywania przyszłości. Na zajęciach wykorzystamy obrazy wygenerowane przez sztuczną inteligencję DALLE i osadzimy je na stronie przy pomocy języków HTML, CSS i JS. Wspólnymi siłami stworzymy wygląd witryny i dodamy elementy interaktywne generujące obrazy.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst