Unia Europejska

Witaj, Poszukiwaczu Kodu! Przygotuj się na niezwykłą podróż w głąb swojej przyszłości, gdzie odkryjesz tajemnice programistycznego przeznaczenia. Stwórz razem z nami stronę internetową, będącą bramą do świata, w którym algorytmy odczytują koleje losu, zdradzając potencjalne ścieżki Twojego programistycznego powołania. Kto wie, być może pisane Ci jest zostać twórcą gier wydającym światowe hity AAA? A może zostaniesz specjalistą robotyki i przyczynisz się do zbudowania komputera dla NASA? Zapisz się na zajęcia, aby dowiedzieć się jakie umiejętności i pasje ukrywają się w najgłębszych zakamarkach Twojej duszy.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (12)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Zajęcia przeznaczone są na poznanie internetowego środowiska Glitch i wprowadzenie do podstaw tworzenia stron internetowych w języku HTML. Glitch jest to internetowa platforma pozwalająca na zaawansowane prace nad projektowaniem stron internetowych. Każdy projekt może być szybko sprawdzony i opublikowany w Internecie. Środowisko to używane jest nie tylko w przypadku stron internetowych ale również aplikacji internetowych, gier i innych.

Program kursu

Niech Twoje przyszłe doświadczenia nabiorą kształtu dzięki umiejętnościom kodowania w HTML, CSS i JS. Stwórz maszynę losującą, która ujawni przed Tobą kolejne etapy programistycznej podróży. Zapraszamy do udziału w projekcie "Koderskie przeznaczenie" – gdzie programistyczne przeznaczenie staje się rzeczywistością, a kodowanie staje się magiczną sztuką. Odkryj swoją drogę w świecie kodu już teraz!

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst