Wyobraź sobie, że czeka Cię daleka i długa podróż autem. Wsiadasz za kierownicę, wybierasz w nawigacji trasę, przekręcasz kluczyk a następnie… rozkładasz fotel do pozycji leżącej i odpalasz film na ekranie sufitowym. Teraz podróż nie jest aż taka straszna, prawda? Autonomiczne pojazdy to coś co czeka nas w nie aż tak dalekiej przyszłości. Już dziś wciel się w rolę programisty, który przyspieszy ten proces.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (15)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Warsztaty z programowania w języku Python to doskonała okazja, aby zgłębić podstawowe zasady tworzenia skryptów w jednym z najszybciej rozwijających się i najlepiej opłacanych języków programowania na rynku. Na zajęciach uczniowie nauczą się tworzyć zarówno proste projekty, jak i znacznie bardziej zaawansowane programy. Zdobyta wiedza umożliwi uczniom dalszą naukę programowania.

Program kursu

Na zajęciach zajmiemy się stworzeniem programu symulującego nauczanie sieci neuronowej, odpowiadającej za sztuczną inteligencję autopilota pojazdów Tesla. Na koniec posłużymy się Chat GPT i sprawdzimy czy współczesna sztuczna inteligencja poradziłaby sobie z tym zadaniem. W algorytmie wykorzystamy programistyczne konstrukcje takie jak zmienne, tablice, pętle czy instrukcje warunkowe.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst