Unia Europejska

Czy marzysz o stworzeniu własnego inteligentnego asystenta? A może fascynuje Cię sztuczna inteligencja i chatboty? Na zajęciach z Pythona przeniesiemy się w świat AI, gdzie wraz z naszym chatbotem przemierzymy zawiłości konwersacji, ucząc go nowych odpowiedzi i odkrywając tajniki programowania w Pythonie. Pomóż nam stworzyć interaktywnego chatbota, który potrafi odpowiadać na Twoje pytania a także douczać się podczas waszej rozmowy i zaprogramuj pierwszą własną aplikację AI!

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (12)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Warsztaty z programowania w języku Python to doskonała okazja, aby zgłębić podstawowe zasady tworzenia skryptów w jednym z najszybciej rozwijających się i najlepiej opłacanych języków programowania na rynku. Na zajęciach uczniowie nauczą się tworzyć zarówno proste projekty, jak i znacznie bardziej zaawansowane programy. Zdobyta wiedza umożliwi uczniom dalszą naukę programowania.

Program kursu

W czasie lekcji stworzymy aplikację konsolową przy użyciu technologii Python, która umożliwi nam komunikowanie się z naszym chatbotem. Aplikacja będzie polegała na konwersacji z chatbotem, który będzie odpowiadał na pytania, a gdy nie będzie znał odpowiedzi na zadane przez nas pytanie, będziemy mogli sami wytrenować go nowymi informacjami. Poznamy przy tym podstawowe elementy języka programowania Python oraz najlepsze ciekawostki ze świata sztucznej inteligencji!

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst