Unia Europejska

Steam, YouTube, EpicGames, Minecraft - strony, które często odwiedzamy wymagają od nas podawania danych: loginów, haseł itp. Stwórz stronę łudząco przypominającą inną i zobacz, w jaki sposób działa Phishing, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych ataków w sieci. Dowiedz się również na co zwracać uwagę podczas wpisywania swoich danych. Nie daj się złapać oszustom!

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (10)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Zajęcia przeznaczone są na poznanie internetowego środowiska Glitch i wprowadzenie do podstaw tworzenia stron internetowych w języku HTML. Glitch jest to internetowa platforma pozwalająca na zaawansowane prace nad projektowaniem stron internetowych. Każdy projekt może być szybko sprawdzony i opublikowany w Internecie. Środowisko to używane jest nie tylko w przypadku stron internetowych ale również aplikacji internetowych, gier i innych.

Program kursu

Na zajęciach zostaną przedstawione podstawy programowania w językach: HTML i CSS. Zapoznamy się z tematyką Phishingu oraz stworzymy stronę wyłudzającą dane logowania.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst