Zajęcia mają na celu wprowadzenie uczestników w środowisko języka programowania C# i jego zastosowania w tworzeniu gier aplikacji.

Poczuj się jak prawdziwy programista i twórca gier, następnie stań do rozgrywki razem z bohaterami słynnych gier komputerowych, jak Fortnite, Brawl Stars czy League of Legends! Kto wygra pojedynek w rzucie kostką? Zaprogramuj własną grę w języku C# i zmierz się z bohaterami ulubionych gier.

• 1 spotkanie (warsztat)

• 2 x 45 min (czas trwania)

bezpłatne 0

Na zajęciach uczniowie zostaną wprowadzeni w świat programowania i poznają zasady tworzenia podstawowych skryptów. Programowanie odbywa się w języku C#, a uczniowie mogą poczuć się jak najprawdziwsi, zawodowi programiści. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczniowie są w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestników w podstawy języka C#, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Na zajęciach poznane zostaną podstawy losowania i jego wykorzystania w programowaniu. Dzięki temu pozwolimy aby to los zdecydował, która gra zasługuje na tytuł najlepszej. Czy to będzie Roblox? Może Fortnite lub coś innego? Niech zdecyduje Przeznaczenie.