Konieczna jest umiejętność obsługi myszki, pisania, czytania i liczenia w zakresie 20.

Czekają nas niecodzienne, wybuchowe emocje. Dowiedz się jak zaprogramować Minecrafta i zdobywać bazy wrogich gier. Dopilnuj aby nie zostało ani jedno TNT. Można byłoby powiedzieć, że Minecraft w tym starciu powinien wyjść zwycięsko, ale inne gry też mogą mieć asa w rękawie. Pokonaj przeciwników i dostań się do bazy, aby ją... zburzyć!!! Emocje gwarantowane albo zwrot TNT.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (10)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Innowacyjne zajęcia łączące programowanie ze światem Minecrafta. Przy pomocy specjalnej platformy MakeCode wprowadzamy programowanie na jeszcze wyższy level tworząc skrypty modyfikujące świat gry. Skrypty tworzone są poprzez wykorzystywanie odpowiednich bloków komend w różnych konfiguracjach i ułożeniach. Następnie skrypty testowane są bezpośrednio w środowisku gry. Programowanie w Minecrafcie nie tylko niesie ze sobą edukacyjny charakter ale również pokazuje dzieciom, że w gry nie tylko można grać ale wykorzystywać je w bardziej naukowy sposób.

Program kursu

Celem lekcji próbnej jest przedstawienie możliwości modyfikowania świata Minecrafta przy pomocy środowiska MakeCode. Wszelkie skrypty stworzone na platformie mogą wpływać na świat gry.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst