Na zajęciach zostaną przedstawione podstawy języka Python, czyli jednego z najpopularniejszych języków programowania na całym świecie!

Dołącz do programistycznego Starcia Gigantów i zdecyduj, którzy bohaterowie najpopularniejszych gier komputerowych zasłużą na zwycięstwo! W szranki staną ze sobą herosi z Fortnite'a, League of Legends, Minecrafta, Brawl Stars czy Among Us! Zaprogramuj własną grę w języku Python i miej realny wpływ na wynik największej bitwy w historii gier!

• 1 spotkanie (warsztat)

• 2 x 45 min (czas trwania)

bezpłatne 0

Warsztaty z programowania w języku Python to doskonała okazja, aby zgłębić podstawowe zasady tworzenia skryptów w jednym z najszybciej rozwijających się i najlepiej opłacanych języków programowania na rynku. Na zajęciach uczniowie nauczą się tworzyć zarówno proste projekty, jak i znacznie bardziej zaawansowane programy. Zdobyta wiedza umożliwi uczniom dalszą naukę programowania.

Celem lekcji jest pokazanie możliwości Pythona. Poznamy takie elementy programowania jak funkcje, pętle czy instrukcje warunkowe.