Silne hasła gwarantują bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Dowiedz się jak powinno wyglądać poprawne, mocne hasło, trudne do złamania. Co musi zawierać hasło by było mocne? Dużą literę? Małą literę? Znak specjalny? Przekonajcie się sami.

• 1 spotkanie (warsztat)

• 2 x 45 min (czas trwania)

• Max. ilość osób (12)

bezpłatne 0,00 zł

Warsztaty z programowania w języku Python to doskonała okazja, aby zgłębić podstawowe zasady tworzenia skryptów w jednym z najszybciej rozwijających się i najlepiej opłacanych języków programowania na rynku. Na zajęciach uczniowie nauczą się tworzyć zarówno proste projekty, jak i znacznie bardziej zaawansowane programy. Zdobyta wiedza umożliwi uczniom dalszą naukę programowania.

Celem lekcji jest pokazanie możliwości Pythona. Poznamy takie elementy programowania jak zmienne, instrukcje warunkowe, pętle czy operatory logiczne.