Unia Europejska

Starcie Gigantów to pojedynek o najlepszą grę wszech czasów! Wyjdź na arenę Roblox Studio i zmierz się z postaciami z Twoich ulubionych gier: Minecraft, Fortnite, Brawl Stars, Among us, Roblox, CS GO czy League of Legends. Gra, z której postać wygra walkę, stanie na szczycie najlepszych gier komputerowych.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (12)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Poznaj świat Roblox Studio i dołącz do społeczności Robloxa! Zajęcia są okazją do poznania możliwości Roblox Studio i wykorzystania tego popularnego środowiska gier do zaprogramowania własnej gry komputerowej. Uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć nowe bloki, edytować teren, tworzyć nowe obiekty oraz jak korzystać z obiektów stworzonych już przez innych członków społeczności.

Program kursu

Celem lekcji jest przedstawienie możliwości Roblox Studio w tworzeniu gier. Poznane zostaną podstawowe elementy środowiska takie jak tworzenie nowych bloków, edycja terenu i korzystanie z obiektów stworzonych przez członków społeczności Robloxa.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst