Jest rok 2077. Sztuczna inteligencja wymknęła się spod kontroli i przejęła władzę nad całym światem. Nad całym? Nie! Jedna, mała dzielna osada stawia opór mechanicznym najeźdźcom. Dołącz do grupy rebeliantów i pomóż odszyfrować tajemniczy ciąg zer i jedynek który podobno pozwoli ponownie opanować sztuczną inteligencję.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (12)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Na zajęciach uczniowie zostaną wprowadzeni w świat programowania i poznają zasady tworzenia podstawowych skryptów. Programowanie odbywa się w języku C++, a uczniowie mogą poczuć się jak najprawdziwsi, zawodowi programiści. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczniowie są w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestników w podstawy języka C++, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Program kursu

W trakcie zajęć napiszemy program zamieniający kod binarny na napis. W trakcie zajęć omówione zostaną zmienne, pętle, instrukcje warunkowe oraz funkcje. Dodatkowo pod koniec zostanie pokazane w jaki sposób można wykorzystać sztuczna inteligencję w formie chatu GPT jako wsparcie programisty.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst