Trwają zapisy na krótkie kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kurs programowania – Łódź!

Organizowany przez Gigantów kurs programowania w Łodzi to odpowiedź na współczesne zainteresowania i potrzeby młodych ludzi! Ciekawie spędzając wolny czas, dzieci i młodzież uczą się programować gry, aplikacje i strony internetowe z wykorzystaniem różnych języków oraz środowisk i narzędzi programistycznych. Zdobywają wiedzę i umiejętności, które pozwolą im w przyszłości realizować się zawodowo w sektorze IT i poza nim.

Łódź

Zapisy i terminarz

Kurs programowania w Łodzi z Gigantami to propozycja dla wszystkich młodych ludzi zainteresowanych informatyką i nowymi technologiami. To ciekawe zajęcia pozalekcyjne, które rozwijają pasję, pobudzają ciekawość świata i motywują do doskonalenia umiejętności!

Kto może zapisać się na kurs programowania w Łodzi?

Na kurs programowania w Łodzi zapraszamy dzieci od 7. roku życia i młodzież do 18. roku życia. Aby rozpocząć naukę z Gigantami Programowania, nie trzeba mieć wiedzy związanej z programowaniem. Najmłodsze dzieci muszą jedynie umieć liczyć do 20., pisać, czytać i obsługiwać myszkę. Uczymy od podstaw!

Do naszej szkoły zapraszamy także młodzież, która zdążyła już postawić pierwsze kroki w programowaniu i chce się dalej rozwijać w tym kierunku, ucząc się od doświadczonych praktyków programowania.

Jak przebiega kurs programowania w Łodzi z Gigantami Programowania?

Nasz kurs programowania w Łodzi opiera się na bogatej ofercie skierowanej do młodych ludzi w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Kursy są podzielone ze względu na tematykę, którą podejmują, oraz na wiek uczestników. W każdej grupie zajęciowej uczą się dzieci w podobnym wieku (maksymalna różnica to dwa lata).

Kursy Gigantów Programowania mają charakter semestralny. Po ukończeniu pierwszego semestru można zapisać się na semestr drugi (a często także i trzeci!). W ten sposób młodzi ludzie uczą się od podstaw danego zagadnienia i opanowują je aż do poziomu zaawansowanego, co przygotowuje ich do dalszej, samodzielnej pracy.

W jednym semestrze odbywa się aż 14 spotkań, z których każde trwa 90 minut. Każda lekcja jest po mistrzowsku „zaprogramowana” – realizuje konkretny cel i jest prowadzona w określonej konwencji (w przypadku najmłodszych są to np. wyzwania, questy, elementy grywalizacji). Młodzi ludzie uczą się niemal wyłącznie podczas ćwiczeń, realizując autorskie projekty. Wiedza jest weryfikowana podczas zabaw – quizów czy teleturniejów – w atmosferze bezstresowej zdrowej rywalizacji.

 

Zapisz się na kurs

Kto prowadzi kurs programowania w Łodzi?

Każdy kurs programowania w Łodzi organizowany przez Gigantów Programowania jest prowadzony przez nauczyciela programistę. Jest to osoba o dużej wiedzy i długiej praktyce zawodowej, która posiada niezbędne kwalifikacje pedagogiczne i od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą.

Nauczyciel na kursie jest zawsze do pełnej dyspozycji uczniów. Przekazuje nie tylko wiedzę, ale też swoje doświadczenie i udziela praktycznych wskazówek. Jeśli jest taka potrzeba, pracuje z uczniem w sposób indywidualny, tłumacząc ponownie zagadnienie czy pomagając w naprawieniu jakiegoś błędu. Nauczyciel Gigantów dąży do tego, aby obudzić w swoich uczniach pasję i motywować ich do rozwoju!

Czego uczy kurs programowania w Łodzi?

  • Kompetencje programistyczne. W zależności od tematyki kursu młodzi ludzi zdobywają wiedzę i doświadczenie z konkretnego zakresu – to np. tworzenie stron internetowych, programów i aplikacji czy programowanie gier komputerowych. Uczą się języków programowania i wykorzystują narzędzia programistyczne, ćwicząc umiejętności w praktyce, na autorskich projektach, które mogą później udostępnić innym.
  • Kompetencje cyfrowe. Młodzi uczestnicy naszych kursów ciągle podnoszą swoje kompetencje związane z obsługą komputera i korzystaniem z sieci. Nam zależy na tym, aby dzieci i młodzież korzystały z internetu mądrze i świadomie, unikając zagrożeń. Uczymy, jak zabezpieczać strony i aplikacje przed atakami i odsłaniamy tajniki hackingu, aby móc im przeciwdziałać!
  • Kompetencje tzw. miękkie. W pracy zawodowej równie ważne jak wiedza i doświadczenie są umiejętności „miękkie” i cechy charakteru. Na kursie młodzi ludzie rozwijają swoją wyobraźnię, uczą się myśleć kreatywnie, ale logicznie, uczą się rozwiązywać problemy, pracować w zespole, porządkować swoją pracę i dążyć do nieustannego rozwoju osobistego!  

Ile kosztuje kurs programowania w Łodzi z Gigantami Programowania?

Jeden semestr kursu programowania w Łodzi kosztuje od ok. 950 do 1200 zł w zależności od jego tematyki i poziomu nauczania. Po pierwszych zajęciach z kursu zawsze można zrezygnować, nie ponosząc absolutnie żadnych kosztów.

Zapisy na kolejne semestry kursu nie są obowiązkowe.

W cenie kursu zawarte są wszystkie pomoce naukowe oraz możliwość udostępnienia sprzętu. Uczestnicy nie muszą planować żadnych dodatkowych wydatków.

Jak się zapisać na kurs programowania w Łodzi?

Na każdy kurs programowania w Łodzi z Gigantami Programowania można zapisać się, korzystając z formularza zapisu dostępnego na naszej stronie lub kontaktując się z naszym sekretariatem – telefonicznie bądź mailowo.

Jeśli pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Zapraszamy! 

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Polecane z
bloga

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj

Najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst