Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kurs programowania – Szczecin!

Giganci Programowania uczą w całej Polsce! Wszystkich zainteresowanych młodych ludzi zapraszamy na programistyczne zajęcia pozalekcyjne w Szczecinie. Nasza oferta to kilkanaście tematycznych kursów z różnych dziedzin programowania – m.in. gier komputerowych, stron internetowych, aplikacji i programów. Uczymy się głównie w praktyce, tworzymy autorskie projekty i świetnie się przy tym bawimy! Przygotowujemy młodzież do podjęcia pracy na stanowisku programisty.

Szczecin

Zapisy i terminarz

Zapraszamy dzieci i młodzież (7-18 lat), początkujących i praktykujących –  wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzać czas i rozwijać swoje pasje. Tematykę kursu można wybrać zgodnie z zainteresowaniami czy też planami na przyszłość. Zajęcia odbywają się w małych grupach rówieśniczych (maksymalnie 2 lata różnicy wieku).  

Czego uczy kurs programowania w Szczecinie?

  • Wiedza programistyczna. Uczymy od podstaw – wyjaśniamy mechanizmy działania programów, gier i serwisów internetowych oraz ich zastosowanie w programowaniu. To ogrom wiedzy, która obejmuje także i dziedziny pokrewne (matematykę, fizykę, grafikę), ale od razu stosowana jest w praktyce!
  • Praktyka programistyczna. Każda lekcja to przede wszystkim ćwiczenia – w zależności od tematyki kursu tworzymy elementy np. gier, programów bądź nowoczesnych serwisów internetowych. Pracujemy „projektowo”– uczestnicy tworzą autorskie projekty, które po zajęciach mogą dalej rozwijać.
  • Języki programowania i narzędzia. Każdy tematyczny kurs ma ustalony program, który obejmuje naukę konkretnych języków programowania oraz korzystania z przydatnych narzędzi. Młodsze dzieci programują w Scratchu i Lua, korzystają np. z MakeCode i Roblox. Młodzież pracuje w Pythonie i C# i tworzy w profesjonalnych środowiskach takich jak Unity czy Visual Studio.
  • Kompetencje „miękkie” programisty. Bez względu na tematykę i poziom kursu oraz wiek uczestników ogromny nacisk kładziemy na rozwój „miękkich” kompetencji, to umiejętności m.in.:  myślenia logicznego i twórczego zarazem, rozwiązywania problemów, koncentracji, organizacji i pracy w zespole.

Zapisz się na kurs

Jaką formę mają programistyczne zajęcia dla dzieci w Szczecinie?

  • Kursy semestralne. Wszystkie kursy są rozłożone w czasie i składają się z 2 lub 3 semestrów, a każdy kolejny zwiększa poziom zdobywanych umiejętności. W semestrze odbywa się 14 spotkań po 90 minut. Uczniowie mają czas, aby przećwiczyć nowo zdobyte umiejętności i zacząć płynnie poszerzać wiedzę.
  • Pod okiem nauczyciela. Wszystkie programistyczne zajęcia dodatkowe dla dzieci w Szczecinie są prowadzone przez nauczycieli-pedagogów. To mentorzy, którzy wspierają swoich uczniów, motywują ich do pracy, potrafią zrozumieć potrzeby młodych ludzi i z nimi swobodnie rozmawiać.
  • Praca projektowa. Znaczna część naszych kursów ma charakter projektowy, dzięki czemu uczniowie poznają specyfikę pracy programisty. Realizują własne autorskie projekty, które mogą stać się bazą do dalszego samorozwoju, ale też częścią portfolio przydatnego podczas rekrutacji na praktyki czy staż.
  • Zabawa i atrakcje. Nie ma lepszego sposobu na naukę niż poprzez zabawę! Nasze programistyczne zajęcia dla dzieci w Szczecinie są organizowane w ciekawych konwencjach, są bogate w elementy rozrywki takie jak pojedynki, wyścigi czy ekscytujące teleturnieje. O nudzie nie ma mowy!  

Jak zapisać się na kurs programowania w Szczecinie i ile kosztuje?

Na programistyczne zajęcia dodatkowe dla dzieci w Szczecinie z Gigantami można się zapisać bezpośrednio na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem formularza, lub kontaktując się z naszym sekretariatem mailowo bądź telefonicznie.

Jeden semestr kursu programowania w Szczecinie kosztuje od ok. 950 do 1200 zł (cena zależy od tematyki i poziomu zajęć oraz wieku uczestników). Płatność można rozłożyć na raty, a każda pierwsza lekcja jest darmowa i można po niej zrezygnować z kursu, nie ponosząc żadnych wydatków. Zapraszamy!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst