Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kurs programowania – Pabianice!

Wszystkich młodych ludzi, zainteresowanych programowaniem, gamingiem, nowymi technologiami oraz twórczością internetową, zapraszamy na kurs programowania w Pabianicach, organizowany przez szkołę Gigantów Programowania! Uczymy się głównie w praktyce, tworząc i rozwijając własne projekty, i zawsze podczas świetnej zabawy. Kurs przygotowuje do podjęcia w przyszłości pracy zawodowej w charakterze programisty oraz szerzej – w obszarze IT, ale też wyposaża w umiejętności, które przydają się do dobrego startu na rynku pracy niezależnie od obranego kierunku.

Pabianice

Zapisy i terminarz

Kurs programowania w Pabianicach to propozycja dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. Od początkujących nie wymagamy żadnej wiedzy ani doświadczenia w programowaniu. Na naszych zajęciach są także mile widziani uczniowie, którzy mieli już okazję trochę programować i chcą rozwijać swoje umiejętności i pasję. 

Czego uczymy się na kursie programowania w Pabianicach?

  • Programowanie – tworzenie gier komputerowych, aplikacji oraz serwisów internetowych (w zależności od tematyki kursu). Poznajemy schematy i zasady programowania oraz związane z tym zagadnienia. Uczymy się pisać skrypty i pracować z kodem w różnych językach programowania (C#, Python, HTML i CSS, JavaScript) oraz w środowiskach programistycznych (np. Unity).
  • Kompetencje cyfrowe – obsługa urządzeń, higiena pracy przy komputerze, świadome, bezpieczne i użyteczne korzystanie z internetu oraz obrona przed zagrożeniami w sieci. To także m.in. elementy hackingu – poznając rodzaje wirusów i schematy działań hakerów, uczymy się skutecznie odpierać ich ataki oraz zabezpieczać przed nimi np. strony internetowe.
  • Kompetencje „miękkie” – m.in. praca zespołowa i projektowa, łączenie myślenia analitycznego i logicznego z kreatywnym, rozwiązywanie problemów, odporność na niepowodzenia, uczenie się na błędach, wytrwałość w dążeniu do celu i rozwijaniu swoich pasji. Te umiejętności rozwijamy „przy okazji”, np. podczas licznych ćwiczeń bądź pracy nad swoimi projektami, a są one równie ważne, jak wiedza i doświadczenie (zwłaszcza dla programisty)! 

Zapisz się na kurs

Wszystkie stacjonarne kursy programowania w Pabianicach mają formę semestralną. Dwa lub trzy semestry kursu umożliwiają naukę na różnych poziomach i stopniowe poszerzanie swojej wiedzy. Zajęcia są prowadzone przez nauczycieli programistów z kwalifikacjami pedagogicznymi i doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst